MobilMania.cz druhá v Křišťálové Lupě

MobilMania.cz druhá v Křišťálové Lupě

Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky MobilManie, jistě víte, že jsme se snažili uspět v anketě Křišťálová Lupa, cena českého internetu. Včera proběhlo slavnostní vyhlášení a už dnes se Křišťálová Lupa objevila u nás v redakci! …tedy jen díky tomu, že nám ji přinesl ukázat David Polesný, šéfredaktor Živě.cz.

Ano, Živě.cz tuto cenu vyhrálo již podruhé v řadě, MobilMania.cz byla ve stejné kategorii druhá, což znamená obrovský úspěch vydavatelství CPress Media. Ve čtyřleté historii Křišťálové Lupy je to poprvé, kdy se na prvních dvou místech umístily weby jednoho provozovatele.

Za redakci Mobilit a MobilManie gratuluji Davidovi i celému Živě.cz ke skvělému úspěchu. Vám, našim čtenářům, pak patří velký dík za podporu a hlasy, které nás vynesly až na druhé místo.

Kompletní výsledky letošního ročníku soutěže Křišťálová Lupa najdete na adrese kristalova.lupa.cz, na video z předávání Křišťálové Lupy najdete na Živě.cz.

Diskuze (20) Další článek: Plnohodnotná navigace Navigon brzy i pro Android

Témata článku: Soutěže, O MobilManii, Obrovský úspěch, MobilMania, MOBI, Druh, Mobil, KristaPozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment