Motorola Capri: výsuvný nástupce Razru!

Nedávno jste si mohli prohlédnout nové kvalitní fotografie nástupce Motoroly V3 Razr s kódovým názvem Canary. Motorola ale svému nejúspěšnějšímu modelu připravila následníka i ve výsuvném provedení. Tomu se zatím říká Capri a je svým designovým stylem velmi podobný véčkovému Canary.

Výbava obou telefonů by měla být podobná, i výsuvný model nabídne dvoumegapixelový fotoaparát, slot pro paměťové karty, EDGE nebo Bluetooth. Ovšem displej bude horší – místo QVGA rozlišení nabídne pouze 176 × 220 bodů.

Server Phonescoop se k jednomu z prvních vzorků telefonu dostal a připravil první recenzi (najdete zde, v anglickém jazyce). Z fotografií displejů je vidět, že Motorola opět použila staré známé uživatelské prostředí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Více fotografií najdete na serveru Phonescoop

Podívat se také můžete na srovnávací fotografie nových Motorol Capri a Canary jednoho čínského serveru. Mimochodem, proslýchá se, že by měla Motorola model Canary oficiálně představit 17. července.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (8) Další článek: D.N.D.: adrenalinem nabitá akce (recenze javové hry)

Témata článku: Motorola, Razr, NAS, Motorola Razr, Motor, Canary, Motorol, Nástupce, Nástup, Razru, Ráz, Razrů


Určitě si přečtěte