Motorola: hudební ROKR oficiálně a PEBL i SLVR na podzim u nás

Motorola na své tradiční výroční akci s názvem Motonow, konané v Chicagu před několika dny, ničím obzvlášť nepřekvapila. Oficiálně byl představen hudební model ROKR, u kterého však stále zůstává otevřená otázka ohledně podpory iTunes. Také se stále neví, kdy by se měl model dostat na trh. K dispozici nejsou ani oficiální obrázky, takže je možné, že se definitivní podoba telefonu bude ještě měnit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Obrázků Motoroly ROKR zatím ve světě moc není

K vidění byl i nástupce modelu V3 Razr, označený jako V3x. O této novince jste si již na MobilManii mohli přečíst. Nabídne oproti původnímu modelu například fotoaparát s rozlišením dvou megapixelů nebo slot pro paměťové karty. Prohlédnou si můžete nové oficiální fotky černé varianty tohoto telefonu:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Motorola V3x

Stávající model V3 byl prezentován v růžovém provedení. Nevím, zda se tato odvážná varianta zalíbí, ale Motorola si od ní slibuje další oživení prodeje tohoto jinak stále atraktivního telefonu. Oficiální obrázek zatím není k dispozici.

Klepněte pro větší obrázek 
Motorola V3 Razr "pro holky"

Schváleno bylo také uvolnění modelů PEBL V6 a SLVR V8 na trh. Podle českého zastoupení Motoroly by se tyto modely měly již na přelomu října a listopadu začít prodávat i u nás. Ceny zatím nejsou známy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Motorola SLVR V8

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Motorola PEBL V6
Diskuze (6) Další článek: LG SD290: tenký vysouvák s plnou výbavou

Témata článku: Motorola, NAS, Motorola Razr, Podzim, Motorol, Motor, Rok, Hud, ROKR


Určitě si přečtěte