Motorola Q 9m: placatý hudební ďáblík

Motorola připravila hudební verzi svého komunikátoru Q. Novinku s přesným označením Moto Q music 9m najdete v nabídce operátora Verizon, který má na tento přístroj exkluzivitu. A je velká škoda, že se na náš trh může dostat jen zázrakem – kromě Verizonu je překážkou ještě podpora sítí, protože hudební „Qéčko“ pracuje v sítích CDMA.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Škoda, že se v těchto barvách nedostane k nám

Přesto si myslím, že si tato Motorola bleskovku zaslouží. Je totiž až s podivem, jak může být komunikátor s Windows Mobile atraktivní zařízení. Design modelu Q byl mírně pozměněn. Elegantní štíhlost však zůstala zachována a přidala se k ní ďábelsky slušivá barevná kombinace. Černé tělo zdobí rudý pás po obvodu a prvky klávesnice. Sladěno je i uživatelské prostředí operačního systému Windows Mobile 6.

Výbava vychází z verze Q gsm, tedy ne z vrcholného modelu Q 9h. Jen těžko se ale hledá důvod, proč by tato nová verze měla být nějak víc „hudebnější“, ale hudebním fandům nabídne vše důležité: kvalitní hudební přehrávač, paměťový prostor zastoupený kartami miniSD (až 32GB), Bluetooth s podporou A2DP, stereofonní reproduktory a audio konektor 2,5mm jack.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Motorola Q h9 se u nás prodává přibližně za 12 500 Kč

Ať už je Motorola Q 9m hudebním telefonem nebo ne, je to podle mého názoru jeden z nejhezčích smartphonů.

Diskuze (4) Další článek: Přehled tarifů pro školáky a studenty

Témata článku: Motorola, Hud, Motor, Motorola Q, PLA, Plac, Motorol