Na mobilech ve světě frčí MMS telenovely

Teď pozorně čtěte. Od srpna minulého roku se v Holandsku "vysílá" prostřednictvím MMS zpráv na mobilech telenovela Jong Zuid. Neznáme její dějové podrobnosti, ale pravděpodobně půjde o něco mimořádného, protože do dnešního dne si ji objednalo více než 30 000 lidí. Každý předplatitel během dne obdrží dvě epizody, z nichž každá má šest obrázků doplněných textem. Týdně za to zaplatí 1,40 eura.

Telenovelu vyrábí produkční společnost Media Republic a uživatelům ji dodává MSN ve spolupráci s operátorem Telfort B. V. Jednotlivé díly jsou k dispozici také na portálu MSN Online. Telenovela je natolik úspěšná, že bude nabízena uživatelům také v Británii a Německu. Na webových stránkách Jong Zuid je nejen přehlídka herců, ale také veřejná nabídka míst pro nové protagonisty.

V Berlíně a Londýně to berou velmi vážně - v tamějším provedení telenovely by se měly objevit výhradně známé celebrity. Jediným mínusem je fakt, že se jedná o službu pro 3G sítě. I tak je to ale zajímavá ukázka budoucího zábavního obsahu pro mobilní zařízení.

Diskuze (13) Další článek: SOS upozorňuje spotřebitele: intervaly v telefonních automatech jsou kratší

Témata článku: MMS, Svět, MOBI, Mobil


Určitě si přečtěte