Nabíjecí podložka Apple AirPower poprvé odhaluje cenu. Má stát jako průměrný smartphone

Nabíjecí podložka Apple AirPower poprvé odhaluje cenu. Má stát jako průměrný smartphone

Apple na zářijové keynote letmo zmínil vedle ostatních podrobněji probíraných novinek i podložku pro bezdrátové dobíjení AirPower. Na rozdíl od jiných produktů u ní ale nebyla uvedena cena, a tak jsme se mohli jen dohadovat, kolik si za příslušenství vlastně naúčtuje.

Klepněte pro větší obrázek
Vejdou se tam sice tři zařízení, ale pořád je to jenom podložka – proč by měla stát 6 tisíc?

Tajemství nyní poodkrývá polský e-shop X-kom, který AirPower zalistoval a nacenil na 999 zlotých, tzn. zhruba 6 tisíc korun. Samozřejmě může jít o „neoficiální“ vyšponovanou cenu, ale i tak zřejmě cenovka poputuje do výrazně vyšších hladin, než podobné příslušenství stojí u konkurence.

Klepněte pro větší obrázek
Polský e-shop už podložku nacenil. Možná si ale cenu úplně vymyslel, aby na sebe upoutal pozornost, což se mu beze zbytku podařilo – píše o něm spousta světových technologických webů 

Podložka Apple AirPower slouží k bezdrátovému dobíjení až tří Apple zařízení najednou – iPhonu 8, iPhonu 8 Plus, iPhonu X, hodinek Apple Watch nebo bezdrátových sluchátek AirPods v krabičce, kterou ještě Apple musí uvést na trh. Samotná podložka bude v prodeji až v roce 2018.

Podzimní Apple Keynote 2017 v deseti minutách:

Diskuze (46) Další článek: Další problém Pixelů 2 XL: některým kusům chybí předinstalovaný Android!

Témata článku: Apple, Spekulace, Bezdrátové nabíjení, AirPods, Qi, AirPower, Apple Watch, Nákup a ceny, Příslušenství, Nabíjecí podložka, Stát, Bezdrátové dobíjení, Podobné příslušenství, Apple AirPower, Podložka, Průměrný smartphone, Pop, Smartphone, Key le, Vysoká hladina, Zářijový keynote, Jak, Zlotý, APP, #Apple


Určitě si přečtěte