Nalaďte si mobil na O2, zdarma

Před nedávnem jsme vám přinesli bleskovku s informací o možnosti bezplatného stáhnutí reálné melodie z reklamy operátora O2. Nyní si kromě melodie můžete pořídit i další multimediální výbavu s tématikou operátora O2 pro svůj mobil.

Můžete si zdarma objednat uvítací melodii s hudbou O2, ale nezapomeňte, že poplatek 15 Kč měsíčně za provoz služby Uvítací melodie platit budete. Pro objednání stačí navštívit portál O2 Active nebo odeslat textovou zprávu ve tvaru DEMO UM 99999 na číslo 999888.

Další možností jak získat O2 do mobilu, je bezplatné stáhnutí tapety pro mobilní telefon a samozřejmě, jak je na O2 Active zvykem, nezaplatíte ani za data potřebná ke stažení.

Na výběr máte ze tří vzorů, pro objednání stačí napsat textovou zprávu ve tvaru DEMO POZ a za to přidat číslo vybraného bezplatného pozadí, tedy buď 10, 11 nebo 12 a poté zprávu poslat na číslo 999888.

Diskuze (17) Další článek: Symbian S60: naučte svůj smartphone nové kousky

Témata článku: Zdarma, Mobil, MOBI, Žďár


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28