Napište článek o svém mobilu a vydělejte si pár stovek!

Na stránkách MobilManie jste v posledních týdnech mohli zaregistrovat nový typ článků. Jedná se o čtenářské recenze mobilů pod názvem Zkušenosti. Naši čtenáři se v nich podílejí o praktické zkušenosti s novými a zajímavými mobily, kterým jsme v recenzích nemohli věnovat tolik času.

Právě při koupi nového telefonu se články tohoto typu můžou hodit, dlouhodobé zkušenosti majitelů jsou nenahraditelné. Proto bývají leckdy hodnotnější než redakční recenze, které jsou tvořeny v relativně krátkém čase. Některé přednosti i neduhy daného mobilu se totiž objeví až po nějaké době. S touto rubrikou tak bude mít každý čtenář k dispozici zase o jeden nezávislý názor více, což mu jistě může pomoci při výběru mobilu. Ještě pořád nejsme v době, kdy je pořízení nového přístroje otázkou několika málo korun. 

Pokud tedy i vy vlastníte zajímavý přístroj (mobil, PDA či příslušenství atd.), neváhejte nám poslat (e-mail: tomas.votruba@cpress.cz) uživatelskou recenzi neomezeného rozsahu. Čím delší, tím lépe, což se odrazí i na honoráři. Pokud bude mít článek požadovanou kvalitu, může být zveřejněn. Podmínkou jsou telefony, jež jsou aktuální a nalezneme jej v nabídce alespoň jednoho z našich operátorů. Pro inspiraci a vyloučení již recenzovaných kousků si můžete projít dosud zveřejněné čtenářské zkušenosti.

Diskuze (84) Další článek: Slovenští operátoři rozesílali SMS pozvánky k referendu

Témata článku: Eurotel Dataphone III, Siemens C55, Sony Ericsson T100, Sony Ericsson T68i, Pár, MOBI, Mobil, Článek, Pár stovek, Redakční recenze, Sto