Následovník Sony Ericssonu K510i je tady

Kruhovými prvky pod displejem a celkovým vzezřením připomíná spíše telefony řady Walkman, popisek Cyber-shot však jasně hovoří o tom, že zaměření nového Sony Ericssonu K550i bude trochu někde jinde.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Provedení Jet Black

Model K550i je určen pro sítě GSM a na rozdíl od vyššího, dnes představeného modelu K810i, mu nechybí vysokorychlostní datové přenosy pomocí technologie EDGE. Z dalších součástí výbavy stojí za zmínku dvoumegapixelový fotoaparát s funkcí automatického ostření snímaného obrazu, aktivní TFD displej s rozlišením 176 × 220 bodů a barevností 262 144 barev nebo 64 MB vestavěné paměti.  

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Provedení Pearl White 

Numericky je K550i následovníkem nižšího modelu K510i. Možnostmi se ale může srovnávat i s vyšším stájovým kolegou K750i. Vítězit by mohla především inovovaná funkční výbava. Důležitou položkou ale bude také cena, která zatím nebyla oficiálně stanovena.

Sony Ericsson K550 bude vyráběn ve třech variantách přičemž do Evropy se nejspíše dostane jen verze s označením „i“. Oficiální zahájení prodeje je plánováno ještě na toto čtvrtletí.

Diskuze (8) Další článek: Sony Ericsson: čtyři jednoduší novicové

Témata článku: Sony, Ericsson, NAS, Eri, Son, Pearl WhiteŠvýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

** Firma Exit International chce usnadnit proces asistované sebevraždy ** Jako řešení nabízí „kapsli“ Sarco vytištěnou na 3D tiskárně ** S důstojným odchodem pomůže dusík a umělá inteligence

Karel Kilián
ŠvýcarskoSebevraždaTechnologie
Seagate začne prodávat 20TB pevné disky i běžným smrtelníkům
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment