Návod: jak zvětšit paměť u Sony Ericssonu T300

Upozornění: uvedený návod je pouze na vlastní nebezpečí. Jeho autor, kterým je náš čtenář, nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené jeho použitím.

Poté, co jsem si na telefon trošku zvyknul (tak jako většina uživatelů), jsem i já řešil problém, jak do něj dostat co nejvíce snímků z foťáčku. Nevím, kolik jsem měl poprvé, když se mi telefon dostal do ruky. A ještě minulý týden jsem měl kolem 320 kB (pro úplnost fotka o rozlišení 640 x 480 obrazových bodů má kolem 45 - 55 kB). Nyní mám paměť 600 kB a měla by jít ještě zvětšit.

Nejprve u všech věcí proveďte zálohu - ideálně přes infračervený port:

Postup:

 • nastavení
 • obnovit nastavení
 • obnovit vše
 • potvrzení OK, všechna data budou smazána
  (Na internetu se někde píše, že po dvanácti sekundách musíte vyndat baterku, aby se data nezmazala. Já nechal mazaní dojet až do konce. Paměť se mi zvětšila na 610 kB. Nyní, aby paměť zůstala, pokračujte:
 • zábava hry
 • vlastní zvuky
 • vlastnosti zvuku
 • stav paměti
 • vlastní obrázky

Smazal jsem celou galerii od výrobce a MMS šablony. Zvuky jsem ponechal jen ty, které se mi líbily.  Poté jsem si nahrál jednu hru, šest malých obrázků optimalizovaných pro SE T300, telefonní seznam, události a nyní mám 518 kB.

Věřím, že se nekomu podaří zvětšit paměť ještě více. Pokud například smažu hry, tak mi paměť stále hlásí 149 kB.

Diskuse: jaké máte zkušenosti s mobilním telefonem Sony Ericsson T300?

Diskuze (35) Další článek: Hloupý zloděj a hromada mobilů Sony Ericsson

Témata článku: Sony, Návody, Ericsson, Paměť, Sony Ericsson T300, Eri, U Sony, Son, Jak, NávodVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak si zahrát retro. Emulátory jsou zadarmo, autentický zážitek už za tři stovky

Jak si zahrát retro. Emulátory jsou zadarmo, autentický zážitek už za tři stovky

Že už vás nebaví nejnovější pecky s hyperrealistickou grafikou, parádní fyzikou a cenovkou přes patnáct stovek za hru? Vraťte se o pár desítek let zpět a s pomocí levných konzolí z Číny nebo upraveného Raspberry Pi si užijte oblíbené hry minulosti.

Stanislav Janů
Hry
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment