Nokia 3250 Xpress Music: poslední novinka z New Yorku

Nokia 3250 je levný symbianový smartphone, který se nezařadil do elitní společnosti Nseries. Je to ale telefon přímo určený pro poslech hudby a při newyorském hudebním rejdění výrobce nemohl tento telefon nepřipomenout. A provedl to podobně jako u modelů N70 a N73. Nokia 3250 se však nedočkala černých, ale bílo-červených krytů, které se zřejmě stanou znakem hudebních mobilů střední třídy. K „muzikálnější“ verzi smartphonu 3250 přibalí výrobce 1GB kartu. Ve stejných barvách byly totiž představeny i další dvě novinky, vysouváky 5200 a 5300 Xpress Music.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 3250 Xpress Music

Tip: podrobné parametry Nokie 3250 najdete na její kartě v katalogu mobilů

Váš názor Další článek: Dvě zbrusu nové Nokie: 5200 a 5300 Xpress Music

Témata článku: Nokia, Nokia 3250, Nokia 3250 XpressMusic, Nov, Novinka, Poslední novinka, New York, YorkOde dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět