Nokia 3250: za necelé čtyři měsíce prodáno milión kusů

Nokia oznámila prodejní úspěch hudebního smartphonu s označením 3250. Svérázný chytrý mobil se Symbianem si za necelé čtyři měsíce prodeje koupilo již milión zákazníků. Bohužel ale nevím, zda je tisková zpráva Nokie jen strategickým nástrojem ke zviditelnění modelu s podprůměrnými prodejními výsledky nebo zda jde o právoplatnou pochvalu Nokie 3250. Nevíme totiž, jestli se jedná v porovnání s ostatními telefony o velké, nebo malé číslo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Oficiální fotografie Nokie 3250

Stačí se ale podívat do starších tiskových zpráv, kde zjistíme, že například LG Chocolate se prodalo za měsíc od Londýnské premiéry přes půl miliónu kusů. Je to přitom stylový telefon s horší výbavou a vyšší cenou než Nokia 3250, navíc nemá značka LG tak zvučné jméno v oblasti mobilů jako Nokia. Na druhou stranu je 3250 telefonem s otevřeným operačním systémem, který si zvolí jen zkušení uživatelé, zatímco stylové LG může nalákat velké množství zákazníků na vskutku líbivý design a přehlednou nabídku funkcí.

A tak můžeme jen konstatovat, že Nokia prodala za necelé čtyři měsíce milión třicetdvapadesátek.

Diskuze (17) Další článek: Univerzita crackla placený signál navigačního systému Galileo

Témata článku: Nokia, Nokia 3250, Nokia 3250 XpressMusic, NEC, Meš, Milión, Mil, Kus, Milión kusů, Značka lg, Měsíc


Určitě si přečtěte