Nokia 3310: Konečně známe českou cenu

Nokia (resp. HMD Global) dnes oznámila start prodeje modelů 3, 5 a 6 na českém trhu. Hned jsme se zeptali také na Nokii 3310, která se stala hvězdou únorového veletrhu MWC. Oficiální stanovisko zní: „Informace nemáme, až budou, tak se ozveme.“ V zápětí však poslal tiskovou zprávu operátor O2, a tam už Nokii 3310 vidíme i s cenovkou 1 595 Kč.

Prodej začne v červnu, předobjednávky v polovině května a zájem o novinky můžete vyjádřit už dnes na webu O2. Cena je o něco vyšší, než jsme v únoru predikovali na základě oznámené ceny v eurech. Od té doby se však výrobce zachoval tržně a na masivní poptávku zareagovat zvednutím ceny. 

Diskuze (5) Další článek: Nový Computer: Travel hacking, jak ochránit Facebook a hromada testů

Témata článku: Nokia, Nákup a ceny, O2, Nokia 3310 (2017), Paměťová karta, Oficiální stanovisko, Paměťová microSD, Textový popis, HMD Global dnes, Navigační klávesa, Velký zájem, Potvrzovací střed, Hlasový záznamník, Automatické ostření, Hlasový záznam, Původní nokia, Nudná šeď, Směšná kapacita, Jasné kliknutí, Zápětí, Legendární telefon, Mikroskopický zdvih, Česko, Předinstalovaný titul, Plastová skořepina