Nokia 6230i se možná přece jen objeví

Spekulace o možném nástupci manažerského mobilu Nokia 6230 možná nebyly plané, inovovaný model 6230i se možná přece jen objeví. Podle předchozích dohadů by měl být mimo jiné vybaven megapixelovým fotoaparátem a větším displejem. Nokia však žádnou takovou informaci nepotvrdila.

Na to, že se Nokia 6230i možná již nečekaně brzy objeví na trhu, přišli redaktoři serveru Notebooky.cz. Objevili indicie v nejnovější verzi balíku obslužného softwaru PC Suite – instalační soubory i pro tento nový model.

Je však možné, že se jedná jen o nepodstatné zbytky z testovací verze softwaru, které se omylem dostaly i do oficiální distribuce. Nokia existenci modelu 6230i kategoricky popřela.

Diskuze (10) Další článek: Nad Siemensem se stahují mraky a možná opravdu skončí

Témata článku: Nokia, Nokia 6230, Nokia 6230i, Objev, Pře


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28