Nokia 8 s fotoaparátem Zeiss bude představena 16. srpna v Londýně

Společnost HMD Global, výrobce a prodejce smartphonů a telefonů Nokia, v těchto dnech začíná rozesílat pozvánku na premiéru nového vlajkového smartphonu. O konkrétním modelu se nemluví, pozvánka říká pouze „odhalte další milník telefonů Nokia“. Z mnoha dřívějších spekulací ale můžeme tušit, že se představí Nokia 8 s duálním fotoaparátem a optikou Zeiss.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Očekávaná podoba smartphonu Nokia 8 (Zdroj: VentureBeat.com)

Za místo premiéry byl poměrně logicky zvolen Londýn, což je jedna z centrál společnosti HMD Global a zároveň dobře dostupná destinace z celého světa. Akce se uskuteční 16. srpna 2017 ve 20:30 hodin českého času. Nokia 8 by kromě 13Mpx duálního foťáku měla přinést procesor Snapdragon 835, 5,3palcový 2K displej a celokovové zaoblené tělo.

Jak změní Nokia stávající trh se smartphony?

Diskuze (5) Další článek: Jak vybrat mobil s nejlepším poměrem výkon/cena

Témata článku: Nokia, Fotoaparát, HMD Global, Vlajková loď, Duální fotoaparát, Premiéra, Zeiss, Tisková konference, Nokia 8, Představená, Foto, Srpen, Pře, Londýn, Brzká spekulace, Telefon, Destinace, Očekávaná podoba, Celý svět, HMD, Pozvánka, Zaoblené tělo, Český čas, Mobilní telefony s duálním fotoaparátem na Heureka.cz