Nokia a Seznam.cz přinášejí vlastní mobilní email

Firmy Nokia a Seznam.cz oznámily partnerství, které novým majitelům mobilních telefonů Nokia automaticky přinese emailového klienta na Seznamu. Toto spojení je inspirováno několika podobnými vzory ze zahraničí, ve kterých figurují taková jména, jako Google, Yahoo! a nejvýznamnější výrobci telefonů.

Od 1. dubna se na český trh poprvé dostávají mobilní telefony značky Nokia, v nichž je přednastaven přístup k emailu Seznamu. Majitelé kteréhokoliv typu telefonu Nokia s emailovým klientem tak mají možnost přístupu ke svému emailovému účtu na nejnavštěvovanějším českém internetovém portálu Seznam. Společně s tím je přednastavena i záložka pro snadné vytvoření nové schránky na Seznamu.

Majitelé dříve zakoupených Nokií si mohou na adrese www.nokia.cz/mobilniemail zdarma objednat zaslání konfigurační zprávy pro automatické nastavení přístupu k emailu. Po zadání svého přihlašovacího jména a hesla může uživatel bez dalších technických složitostí napsat a poslat svůj první mobilní email.

Portál Seznam.cz provozuje v současné době zhruba 5,5 milionu emailových schránek. Spojením s nejoblíbenějšíznačkou mobilních telefonů, kterou je právě Nokia, se rozšiřuje dostupnost této služby pro ještě širší okruh klientů – pro majitele mobilních telefonů.

„Nespojujeme pouze dva silné brandy – Seznam a Nokia – ale především dva nejoblíbenější prostředky komunikace našich uživatelů – internet a mobilní telefon. Tímto směrem chceme pokračovat nejen u stávajících, ale i u většiny nových služebSeznamu,“ říká produktový manažer Seznam.cz Ivan Mikula.

To potvrzuje i Šárka Baronová, manažerka marketingu a PR společnosti Nokia ČR. „Emaily jsou jen první krok, v blízké budoucnosti chceme našim zákazníkům společně se Seznamem nabídnout přístup k dalším službám portálu,“ dodává.

Přístup k mobilnímu emailu je přitom jedna z klíčových služeb budoucnosti. Společnost Nokia předpokládá, že do roku 2009 bude mít mobilní email zprovozněno až 100 milionů uživatelů na celém světě. Mobilní email je přitom častěji využíván ve firmách. Podle údajů společnosti Telia Sonera jej například ve Švédsku využívá 14% zaměstnanců, kteří mají k dispozici služební telefon.

Společnost Nokia se snaží vyjít vstříc svým zákazníkům a nabídnout jim možnost být neustále ve spojení nejen pomocí hlasu a SMS, ale také emailu. Poprvé však svým zákazníkům v České republice nabízí jednoduché a přímé nastavení emailu prostřednictvím Seznamu jako ideální řešením pro rychlou komunikaci. Email přenáší text, data i fotografie, a to za velmi příznivé ceny. Mobilní zařízení Nokia s operačním systémem Symbian S60 navíc umožňují snadno pracovat také s přílohami například ve formátech Microsoft Office či Adobe Acrobat.

Diskuze (12) Další článek: UPC následuje O2: rychlejší internet za stejnou cenu

Témata článku: Nokia, Seznam.cz, Seznam, MOBI, Email, MobilPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Pro práci i pro zábavu, pod stromeček. Vybrali jsme 15 tabletů, které se dnes vyplatí koupit

Pro práci i pro zábavu, pod stromeček. Vybrali jsme 15 tabletů, které se dnes vyplatí koupit

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 13 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa
Tablety
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Seagate začne prodávat 20TB pevné disky i běžným smrtelníkům
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály