Nokia E90: nový komunikátor umí všechno!

Nokia dnes ukončila veškeré dohady o nástupci svých „mininotebooků“ 9300i a 9500. Novinka se jmenuje Nokia E90, už podle názvu opouští svébytnou řadu 9xxx a postaví se na samý vrchol E-series. Podle předpokladů poběží na Symbianu S60, což zaručí kompatibilitu veškerých dnes existujících aplikací, už nebude nutný samostatný vývoj.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Technická specifikace je vpravdě ultimativní, jen namátkou: dva obrovské displeje, GPS přijímač, 3,2Mpx fotoaparát, Wi-Fi, 3G rozšířené o HSDPA, kompletní vybavení pro mobilní kancelář, pozadu nezůstanou ani multimédia a samozřejmě internet.

Klepněte pro větší obrázek
Nokia E90 ve společnosti dalších novinek: vlevo Nokia E61i, vpravo Nokia E65 

Podrobnější informace očekávejte v tradičním prvním pohledu o dnešní půlnoci, zatím si prohlédněte oficiální fotografie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (43) Další článek: Nokia 6110: nový smartphone s vestavěným GPS

Témata článku: Nokia, Nokia E61i, Nokia E65, Nokia E90, Komunikátor, NovVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybíráme nejlepší tlačítkové mobily pod stromeček. Některé zvládnou i WhatsApp

Vybíráme nejlepší tlačítkové mobily pod stromeček. Některé zvládnou i WhatsApp

** Klasické tlačítkové mobily se staly okrajovou záležitostí ** Někomu ale k používání stále bohatě postačují ** Z nabídky dostupných modelů vybíráme 15 nejlepších

Jan Láska
Nákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment