Nokia Garážmistr: hlasujte pro nejlepší začínající kapelu a vyhrajte

Nokia ve spolupráci s agenturou Advertures a serverem Matonni BandZone připravila ojedinělý hudební projekt Nokia Garážmistr. Je to soutěž pro mladé začínající kapely, které chtějí ukázat, co dovedou, a o jejímž vítězi rozhodne hlasování hudebních fandů (více na www.garazmistr.cz).

Během února a března mohou na webu www.garazmistr.cz zaregistrovaní fanoušci nominovat finalisty do užšího výběru. Ve finále se pak bude hlasovat o vítězi žánrových kategorií a samozřejmě o absolutním vítězi.

Cílem velkého hudebního klání Nokia Garážmistr je podpora nových začínajících skupin, které dosud mají jen malou šanci prorazit. „Chceme podpořit začínající a zajímavé hudební projekty, které zatím stojí stranou zájmu veřejnosti, a dát možnost fanouškům objevit novou dobrou muziku,“ vysvětluje Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka Nokia, důvody, proč se společnost angažuje na hudebním poli.

Nokia Garážmistr není úzkoprofilovou soutěží zaměřující se jen na jeden typ hudby, ale naopak zabírá široké spektrum žánrů, čímž oslovuje interprety i příznivce všech hudebních směrů. Soutěží se v kategoriích:

  • rock
  • pop
  • elektronika
  • R&B a hip hop

Největší zájem o účast v Nokia Garážmistr je v kategorii rock (cca 450 přihlášených skupin) a pop (cca 250 hudebních uskupení). Po stovce skupin se pak přihlásilo z R&B a hiphopové scény a elektronické hudby. „Každý zaregistrovaný fanoušek může udělit v první fázi 3 hlasy skupině v každém žánru. Maximální počet hlasů je tedy 12,“ shrnuje pravidla hlasování Marko Zekič, marketingový konzultant společnosti Advertures. Ve finále je pak možno udělit jeden hlas v každé kategorii.

Hlasování probíhá ve třech etapách. V rámci nominací, jež potrvají do konce února, fanoušci hlasováním rozhodnou, které kapely se dostanou do boje o hlavní ceny. Finále poběží od 1. do 31. března, kdy se bude hlasovat nejen o vítězi v kategoriích, ale i absolutním. Od 2. do 6. dubna proběhne vyhlášení výsledků soutěže.

Výhry do Nokia Garážmistr věnovala Nokia. Absolutní vítěz získá poukázku v hodnotě 50 000 Kč na nákup hudebního vybavení v Praha Music Center. Mezi další výhry patří 4 poukázky v hodnotě 20 000 Kč na nákup hudebního vybavení v Praha Music Center pro vítěze z každé kategorie. Ceny jsou ale připraveny i pro hlasující, z nichž tři vylosovaní šťastlivci získají hudební mobilní telefon Nokia 5300 ExpressMusic.

Váš názor Další článek: Nový web časopisu Computer!

Témata článku: Nokia, Nokia 5300 XpressMusic, ZEK, Hudební projekt, HlasRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid