Nokia investuje do Swype, převratné technologie pro rychlé psaní

Nokia investuje do Swype, převratné technologie pro rychlé psaní

Swype by mohl pro zadávání textu na dotykových telefonech znamenat to, co znamenala technologie T9 pro psaní SMS na numerických klávesnicích. Princip psaní nebudu vysvětlovat, už jsme se jím jednou zabývali, dostatečně jej objasní také přiložené video.

Nové je to, že Nokia oznámila, že investuje do firmy Swype. O moc více se Finové ve své zprávě nerozepisují (celá zpráva přiložana pod čarou). Jako důvod této investice je uveden mnoho neříkající komentář: „Jsme potěšeni, že se můžeme podílet na financování firmy Swype a pomůžeme tak rozšíření jejich špičkové technologie do více zařízení s dotykovým displejem.“ Tolik tedy PR-řeč, důvody investice jsou ale více než zřejmé – Nokia podporuje Swype v tom, aby implementoval svoji technologii pro rychlopsaní do dotykových telefonů Nokia. Více se dozvíme… snad již brzy.

Další videa se Swype v chodu najdete na YouTube kanálu MySwype


Nokia Growth Partners co-invests in Swype

Swype’s patented technology provides a faster and more intuitive way to input text on touch-screens because it has built-in intelligence that doesn’t require users to hit each letter accurately. With one continuous finger or stylus motion across the keyboard, users can enter text at over 30 words per minute.

Swype is designed to work across a variety of operating systems and devices such as phones, tablets, game consoles, kiosks, televisions, and GPS units among others.

John Gardner, partner at Nokia Growth Partners said “UI technology is a key part of our view of the growing mobile market. We are delighted to participate in this round of funding for Swype, enabling them to bring their cutting-edge technology to more mobile and touch-screen devices.”

Visit www.swypeinc.com for more information.

Diskuze (23) Další článek: Google a Microsoft společně za lepší fotky z mobilů

Témata článku: Nokia, Technologie, Rychlé psaní, Pře, Swype, Psaní


Určitě si přečtěte

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109