Nokia N90 nemá vibrace!

Ano je to tak, Nokia N90 je na tom stejně jako komunikátory 9300 a 9500. I do tak velkého těla telefonu se vibrační motorek zřejmě nevešel. Nebo jej snad Nokia nepovažuje u takto drahých a vybavených přístrojů za nutný?

Klepněte pro větší obrázek

Každopádně jsem si vědom své závažné chyby, že jsem při zadávání parametrů do katalogu položku s vibracemi vyplnil zřejmě automaticky. Přiznám se, že mě tato alternativa ani nenapadla. Telefon jsme neměli zapůjčený na tak dlouhou dobu, abych jej vyměnil za svůj a běžně používal. A tak jsem na tento nedostatek nenarazil.

Kolegové ze serveru GSMArena mě však upozornili, že se jim v diskusním fóru rozpoutala velká debata na toto téma a vzhledem k tomu, že telefon nemají k dispozici, požádali mě o rozřešení. Při nastavování vyzvánění v telefonu je na první pohled vše stejné jako u ostatních Nokií se Symbianem Series 60. Možnost nastavení upozornění vibracemi však opravdu chybí.

Diskuze (78) Další článek: T-Mobile rozdává 150 MMS k Sony Ericssonu D750i

Témata článku: Nokia, Nokia N90, Vibrace


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 45

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109