Nokia N93 Edice Golf: telefon, který vám zanalyzuje odpal

Nokia připravila novou golfovou edici svého multimediálního telefonu N93. Sám golfu moc neholduji, tak nedokáži posoudit, jestli jsou nové funkce užitečné. Bez komentáře proto předkládám oficiální tiskovou zprávu, která nové funkce popisuje:

Společnost Nokia oznámila, že pod označením Nokia N93 Edice Golf uvádí na trh speciální balíček, který nabízí spojení jedinečných videoschopností multimediálního počítače Nokia N93 s unikátní golfovou aplikací. Ta umožní zachytit váš golfový švih, analyzovat hru a zdokonalit se v ní díky porovnání jednotlivých nápřahů na rozdělené obrazovce a dalším sofistikovaným analytickým nástrojům.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N93

Podrobné parametry telefonu najdete v katalogu mobilů

Řešení Pro Session Golf od Nokia má vestavěný hledáček speciálně navržený pro golfisty, který bezprostředně zachycuje švih hráče ze správných úhlů a vzdáleností. Na rozdíl od současných videoanalytických řešení pro golfisty je Pro Session Golf přenosný a okamžitě připravený bez nutnosti používat přídavné kamery, kabely nebo počítač. Vše, co potřebujete, je již zahrnuto v Nokia N93 Edici Golf! Učitelé golfu a samozřejmě také samotní hráči mohou sdílet myšlenky, nápřahy, nákresy, tipy, lekce a názory, a to jak tváří v tvář, tak na dálku prostřednictvím e-mailu a multimediálních zpráv (MMS).

Kombinace fantastické videokvality a schopnosti analyzovat váš golfový nápřah zařízením, jež máte neustále při sobě, osloví ty golfové hráče, kteří chtějí využít nejnovější mobilní technologii k vylepšení svých herních dovedností,“ řekl Mads Winblad, viceprezident Multimedia Sales and Channel Management společnosti Nokia pro oblast EMEA.

Nokia Nseries je oficiálním sponzorem European PGA Tour pro roky 2006 a 2007. Na pěti podnicích turné* budou mít návštěvníci poprvé možnost vlastnoručně si vyzkoušet nejnovější multimediální počítače řady Nokia Nseries, a také si budou moci Nokia N93 Edici Golf zakoupit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Nokia N93 je špičkové mobilní zařízení pro spontánní nahrávání videa. Nabízí bezkonkurenční digitální kameru, telefon a pestrou škálu internetových komunikačních funkcí. Je vybavena 3,2megapixelovým fotoaparátem s optikou Carl Zeiss, videozáznamem blízkým DVD kvalitě a trojnásobným optickým zoomem. Přístroj můžete přímo propojit s kompatibilním televizorem, čímž si zajistíte filmový zážitek na velké obrazovce, případně můžete své snímky či video nahrát do on-line alba (využít můžete službu Flickr) nebo blogu. Kromě toho můžete také pořizovat vysoce kvalitní domácí video a vypalovat ho na DVD pomocí programu Adobe Premiere Elements 2.0, který je součástí prodejního balíčku.

Nokia N93 Edice Golf je k dispozici on-line na internetových stránkách www.nokia.com/N93golf v 15 zemích Evropy, a také se bude prodávat přes lokální distributory, jako jsou vybrané golfové kluby a zavedené obchodní sítě Nokia Nseries. V ČR a SR bude speciální edice dostupná na objednávku ve značkových obchodech Nokia nebo na on-line shopu Nokia. Její orientační cena se bude pohybovat kolem 26 000 Kč. Balíček Nokia N93 Edice Golf obsahuje multimediální počítač Nokia N93, aplikaci Pro Session Golf od firmy Nokia, paměťovou kartu miniSD s kapacitou 1 GB, DVD s golfovým rádcem a také návod k použití.

* Mezi vybrané turnaje patří: Entercard Scandinavian Masters (Malmö, Švédsko), KLM Open (Zandvoort, Holandsko), BMW International Open (Mnichov, Německo), HSBC World Match Play Championship (Surrey, Velká Británie) a Volvo Masters (Valderrama, Španělsko).

Nepřehlédněte článek s prvními dojmy a živými fotografiemi!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N93 - pořádný kus telefonu, ale dá se to vůbec ještě nazvat telefonem?

Diskuze (14) Další článek: Dvě novinky od LG: černé, stylové a levné

Témata článku: Nokia, Nokia N93, Nokia N93i, Edice, Oficiální sponzor, Speciální balíček, Kter, Malmö, Golf, Telefon


Určitě si přečtěte