Nokia N93 vyhlášena evropským mediálním telefonem roku

Nejnovější a vysoce výkonný multimediální počítač Nokia N93 byl vyhlášen Evropským mediálním telefonem roku 2006-2007 asociací European Imaging and Sound Association (EISA), největším evropským multimediálním a tiskovým sdružením. Oznámila to dnes finská společnost Nokia. Toto ocenění je dalším uznáním za pokračující snahu společnosti Nokia být inovátorem v oblasti mobilního imagingu.

EISA chválí kvalitu fotografií a videoklipů pořízených Nokia N93 i rozsáhlé možnosti internetu a připojování. Označila toto zařízení „za ukázkový příklad multimediálního počítače, který se vejde do ruky“. Porotci vyzdvihli Nokia N93 také kvůli skvělým možnostem editace videa a tisku a jejímu hudebnímu přehrávači.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N93

„Nokia je potěšena, že již druhý rok za sebou byla oceněna asociací EISA za pokrok v digitálním fotografování,“ řekl Satu Ehrnrooth, šéf Nokia Nseries Cameras, Multimedia, Nokia. „Nokia N93 představuje nový druh mobilního fotografického zařízení. Uživatelé v ní naleznou veškeré výjimečné funkce připojení, komunikace a zábavy, které byste očekávali od multimediálního počítače, a zároveň přístroj, který můžete mít stále při sobě a jehož funkce jsou totožné se specializovanými kompaktními fotoaparáty nebo videorekordéry.“

EISA je největší organizace svého druhu v Evropě - zastřešuje 52 časopisů z oblasti audio, mobilní elektroniky, video a fotografie z 18 evropských zemí. V červnu se členské časopisy EISA sešly na volbě evropských cen. Porota každoročně vybírá nejlepší zařízení v celé řadě kategorií z výrobků uvedených na trh v posledních dvanácti měsících.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Nokia N93, která se začala prodávat v červenci 2006, je nejnovějším přírůstkem řady vysoce výkonných zařízení Nokia Nseries. Nabízí dosud nevídanou digitální kameru, telefonii a širokou škálu funkcí pro mobilní připojení na internet. Nokia N93, která se chlubí 3,2 megapixelovým fotoaparátem s optikou Carl Zeiss, pořizováním videozáznamu ve formátu DVD a trojnásobným optickým zoomem, nabízí pokročilou kombinaci technologie pro komunikaci a obrazový záznam.

Diskuze (30) Další článek: Blaupunkt TravelPilot Lucca MP3: na nebi s démanty (recenze)

Témata článku: Nokia, Nokia N93, Nokia N93i, Telefon, Rok


Určitě si přečtěte