Nokia připravuje hudební smartphone 5700

Nokia svojí hudební řadu postavila na červeno-bílých sliderech 5200 a 5300, kterou doplňuje stejně obarvený smarthpone 3250. A jak máme potvrzeno od českého zastoupení, zájem o tyto telefony výrobce velmi překvapil. Barevné telefony byly původně určeny výhradně mladým teenagerům, ale prodejní výsledky prokazují, že zaujaly daleko širší skupinu zákazníků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

A tak není divu, že se už chystá oživení této řady. Brzy Nokia představí model 5700, o kterém lze „vygooglovat“ informace přímo na webu Nokie. Půjde o smartphone se Symbianem 9.2 S60 3rd Editon, vybavený QVGA displejem.

S největší pravděpodobností půjde o nástupce modelu 3250 s otočnou klávesnicí. Z jedné strany je běžná telefonní klávesnice, z druhé strany jen čtyři tlačítka pro ovládání přehrávače hudby. Ale vše může být jinak. Na internetu se objevil propagační obrázek k nové Nokii 5700, kde je patrné, že bude designem vycházet ze zaoblených modelů 5300 a 5200. Otáčecí klávesnici s integrovaným fotoaparátem zděděnou po modelu 3250 vidíme také – ale kde jsou obligátní symbianová tlačítka? Je možné, že tužtička zmizela stejně jako u jiných nových smartphonů a tlačítko pro vstup do nabídky se přestěhovalo na bok, podobně jako u hudebního modelu N91. Jiné spekulace mluví o zobrazeném telefonu jako novém modelu Series 40 s tím, že nový hudební smartphone 5700 bude mít véčkovou konstrukci vycházející z véčka 6290.

Klepněte pro větší obrázek
Propagační obrázek Nokie s neznámým hudebním telefonem ve spodní části
Diskuze (2) Další článek: T-Mobile má nové Twist tarify!

Témata článku: Nokia, Nokia 3250, Nokia 3250 XpressMusic, Nokia 5200 XpressMusic, Nokia 5300 XpressMusic, Hud, Smartphone, Propagační obrázekVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Virtuál Fayn snížil ceny mobilních dat i hlasového tarifu
Jan Láska
Mobilní dataTarify a mobilní službyVirtuální operátoři
Rusko přišlo s návrhem vybudovat na Marsu jadernou elektrárnu
Jiří Černý
ElektrárnaReaktorMarsRusko
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Chtěl rodokmen, a dostane vězení. Poté, co poskytl DNA genealogické databázi, ho policie zatkla za znásilnění

Chtěl rodokmen, a dostane vězení. Poté, co poskytl DNA genealogické databázi, ho policie zatkla za znásilnění

** Američan poskytl svou DNA otevřené genealogické databázi ** Odsouhlasil její použití pro účely policejního vyšetřování ** Policie ho následně obvinila ze 14 let starého znásilnění

Karel Kilián
GenealogiePolicieDNA