Nokia zve na Monkey Business

Nokia Music Tour představí v roce 2007 kapelu Monkey Business v teatrálním stylu diktátorů. Turné „Vzdejte se, nic se vám nestane“ přenese návštěvníky sedmi koncertů do prostředí banánové republiky, v jejímž čele stojí první pár – osvícený Matthew Ruppert a jeho první dáma Tonya Graves. Průhlednost vlády zaručí unikátní průhledné nástroje včetně bicích a kláves, povinné skandování si budou vynucovat stylizované projekce a dekorace celého prostoru.

„Do vzpírajících se jedinců budeme bušit především rytmem a projevy něhy,“ slibuje Matthew Ruppert a v očích mu blýská špatně utajovaná touha po moci.

Turné představí kapelu ve zcela novém světle. Monkey Business patří mezi nejenergičtější performery u nás a na turné to rozhodně hodlají dokázat. Jejich show nenechá nikoho v klidu a ve spojení s krásnou scénou, úžasnými kostýmy a našlapanou muzikou slibuje nezapomenutelný zážitek. Každý koncert Monkey Business je originál. Matthew Ruppert jako by neměl nikdy dost kontaktu s pulzujícím publikem. Ve vteřině dokáže strhnout všechny členy kapely do víru vášnivé show.

Kostýmy pro turné se staly jedním z pilířů show. Jejich pořízení nebylo nijak levné. 8 členů kapely se oblékne za 180.000Kč, ale výsledný efekt za to stojí. „Za tyto kostýmy by se nemusel stydět ani Freddie Mercury,“ podotkl Matthew. Velký důraz bude kladen také na light design, projekce a scénu. Jak již bylo zmíněno, nástroje všech členů kapely budou průhledné. Umocní tak světelnou show, která bude provázet celý koncert.

Sebevědomé turné podtrhuje i fakt, že se koncerty uskuteční v halách s kapacitou až 10 000 diváků. Kapela dokonce naplánovala koncert i do Sazka arény. Kromě fantastické show bude fanoušky lákat unikátní bonus: 

každý návštěvník dostane ke vstupence nové CD Monkey Business zdarma!

„Každý, kdo si koupí vstupenku a dostaví se na koncert, dostane na místě oproti vstupence nové CD od Monkey Business,“ řekl Marek Rejman z pořádající agentury GSMA.

"Věřím, že Monkey Business Tour ve spojení s Nokia Music Tour přinesou divákům nejen skvělý hudební zážitek, ale také spoustu zábavy. Součástí doprovodného programu Nokia Music Tour jsou soutěže o mobilní telefony a další ceny," říká Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka společnosti Nokia. „Společnost Nokia je lídrem trhu a jako lídr přistupujeme i k našim promo aktivitám. Vybíráme si zajímavé projekty, kde je prostor pro nová a originální řešení. Spojení s Monkey Business nám přináší možnost spolupracovat s výjimečnými muzikanty. Na oplátku jim budeme silným partnerem v jejich poselství bavit lidi skvělou muzikou,“ dodala Šárka Baronová.

Přehled koncertů Nokia Music Tour:

  • Praha 25.5.2007
  • Ostrava 1.6.2007
  • Zlín 2.6.2006
  • Brno 6.6.2007
  • Liberec 8.6.2007
  • Pardubice 13.6.2007
  • Plzeň 15.6.2007
Váš názor Další článek: Až mobil nahradí peněženku

Témata článku: Nokia, Business, MonkVlastní e-shop za půlden. Přehled platforem pro tvorbu webového obchodu

Vlastní e-shop za půlden. Přehled platforem pro tvorbu webového obchodu

Zprovoznění vlastního e-shopu nemusí znamenat programátorské znalosti a vše je možné zařídit velmi rychle. Krabicových řešení, kdy je připraveno vše od hostingu, správu produktů až po samotné rozhraní obchodu, existuje velké množství. Vybrali jsme čtveřici nejlepších.

Stanislav Janů
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Nokia 3310 volá a teď i chutná. Největší mobilní legenda jako dort k 5. výročí oživené značky

Nokia 3310 volá a teď i chutná. Největší mobilní legenda jako dort k 5. výročí oživené značky

** Výrobce Nokií, společnost HMD Global, slaví 5 let ** Výročí si připomíná dortíky s podobou Nokie 3310 (2017) ** Přidáváme ohlédnutí za pětiletým fungováním firmy

Jan Láska
RetroHMD Global
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Co s antivaxery? Psychologové radí, jak změnit náhled odpůrců očkování

Co s antivaxery? Psychologové radí, jak změnit náhled odpůrců očkování

** Lidé často jednají podle toho, co si myslí o druhých ** Odmítají očkování i proto, že jsou přesvědčeni, že stejně smýšlí většina, ale v tom se pletou ** Pokud jsou se svými omyly konfrontováni, existuje reálná šance, že své rozhodnutí korigují

Jaroslav Petr
COVID-19OčkováníPsychologie
Pro práci i zábavu. Vybrali jsme 13 tabletů, které se vyplatí koupit

Pro práci i zábavu. Vybrali jsme 13 tabletů, které se vyplatí koupit

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 13 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa
TabletyNákup a ceny