Norton Commander pro Symbian Series 60

Nedávno jste si v našem přehledu souborových manažerů mohli prohlédnout většinu dostupných aplikací tohoto druhu, porovnat je mezi sebou a nakonec vybrat tu nejlepší. V uplynulých dnech však na bitevním poli přibyl další, velice kvalitní soupeř.

 
Práce s adresáři

Jmenuje se Symbian Commander a jeho hlavní zbraní není jen notoricky známý vzhled počítačového bratříčka od společnosti Norton, ale především spousta funkcí a jednoduché možnosti práce se soubory v dvousloupcovém zobrazení. Jednoduše tak můžete kopírovat nebo přesouvat soubory mezi dvěma adresáři, mazat, vytvářet nebo přejmenovávat ... ať už pracujete se soubory či složkami. Po klepnutí na soubor se automaticky spustí přiřazená aplikace, takže funguje prohlížení obrázků, videozáznamů a dalších formátů.

 
Práce se složkami • chybové hlášení

Nevýhodou aplikace je absence testovací verze. Buď vás tedy zaujmou dostupné obrázky natolik, že se pro jeho koupi rozhodnete, nebo se bez něj budete muset obejít.

Aplikace: Symbian Commander v1.05
Autor: Unteh (stránka programu)
Cena: 9,00 $ (koupit)

Diskuze (13) Další článek: EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

Témata článku: Nor, Series


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196