Nová Motorola V1150 ve stylu Razru V3 (oživeno)

Podívejte se na nové obrázky Motoroly V1150, která se bude v Evropě prodávat od čtvrtého čtvrtletí tohoto roku. Podle novinářů, kteří se zůčastnili tiskové konference, unikly obrázky nechtěně. Motorola o nich po palbě dotazů nakonec hovořila jako o designových studiích. Je ale více než pravděpodobné, že se jedná o finální verzi. Na oficiálním dokumentu k modelu je sice jediný obrázek, v ničem si však neodporuje s verzí z konference.

Motorola V1150 bude mít dvoumegapixelový fotoaparát s osminásobným zoomem a autofocusem, bude podporovat až 512 MB karty. Přehrávat bude formáty AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3 a formát Real Video/Audio.

Tlačítka z postranních částí displeje se přesunula na spodní část véčka. Opět bude použita leptaná klávesnice, takže se můžeme těšit na další krásnou "žiletku".

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Oživeno: V diskuzi čtenář uvádí link na tiskové informace o V1150. Ty jsme samozřejmě četli. Chtěli jsme vám přinést nové obrázky, které unikly na tiskové konferenci Motoroly. Pro úplnost tedy přidáváme i starší známé obrázky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: Engadget

Diskuze (7) Další článek: Panasonic X800: tenké véčko se Symbianem naživo

Témata článku: Motorola, Razr, Razru, Leptaná klávesnice, Nová Motorola, Styl, Motorol, Ráz, Nov, Razrů, Motor


Určitě si přečtěte