Nová Nokia 6120 classic: Symbian a HSDPA

Nová Nokia 6120 classic: Symbian a HSDPA

Největší výrobce mobilů na světě dnes představil nový model, jmenuje se Nokia 6120 classic. Jak už název napovídá, je to klasický mobil, nehlásí se tedy do žádné z exkluzivních řad značky. Jeho hlavním trumfem by měla být rychlá data HSDPA. Problém tak nebude streamování a stahování multimediálního obsahu z internetu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako správný příslušník rodiny 3G, má i 6120 dvě čočky. Jedna skrývá 2Mpx fotoaparát (s bleskem, bez autofokusu), druhá klasickou kamerku pro videohovory. Displej je pro tuto platformu již tradičně s rozlišením 240 × 320 bodů. Novinkou je kompletní průvodce nastavením a aplikace How-To, která by měla majitele naučit pracovat s jeho novým telefonem. Platforma Symbian S60 umožňuje postupné doinstalování některého ze široké palety programů.

Novinky se na trhu dočkáme ještě do letních prázdnin. S cenou by se měla Nokia 6120 classic vejít do devíti tisíc korun.

Diskuze (15) Další článek: TomTom dnes vydal nové mapy, včetně Česka a Slovenska

Témata článku: Nokia, Nokia 6120 classic, Nová Nokia, Nov, HSDPA, ClassPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak dlouho by mimozemšťanům trvalo ovládnout naši galaxii?
Jiří Černý
KolonizaceMimozemský život
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment