Nová soutěž o Nintendo na t-zones

T-Mobile připravil pro své zákazníky novou soutěž na portálu t-zones, kde se tentokrát hraje o herní konzoli Nintendo Wii. Tak, jak je u soutěžích na t-zones zvykem, pro zapojení do soutěže stačí objednání jakékoliv Java hry z kategorie 3D hry, nejpozději však do 19. srpna.

Výhercem se stane ten, kdo bude z celkového počtu všech soutěžících matematicky uprostřed. V případě, že počet účastníků dle předchozí věty bude sudý, stane se výhercem ten účastník soutěže, jenž bude v pořadí bezprostředně následující za přesnou polovinou celkového počtu účastníků soutěže.

Výherce bude o své výhře informován telefonicky na čísle, prostřednictvím kterého si hru objednal a to do dvou týdnů po skončení soutěže. S podrobnými podmínkami se můžete seznámit zde.

Diskuze (2) Další článek: T-Mobilu se daří, rostou počty zákazníků i tržby

Témata článku: T-Mobile, Operátoři, Nintendo, Soutěž, Nov


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40