Nové E-Teny s VGA displejem jsou prý poruchové (2× oživeno)

Oživeno podruhé:

Původní znění této bleskovky nechávám níže, ale všechno je jinak, než se původně zdálo. Společnost E-Shop vydala tiskovou zprávu o poruchovosti modelů E-Ten X500+ a X800. Jak se ovšem později ukázalo, tato zpráva je nepravdivá. Na zprávu nejprve zareagoval distributor RRC, který vše popřel s tím, že prodej E-Tenu X500+ pokračuje a patří mezi spolehlivé přístroje. Důvodem vydání zprávy společností E-Shop může být jen podivná reakce na vypovězení spolupráce ze strany E-Tenu. Tuto bleskovku jsme proto aktualizovali a následně jsme dostali stejné informace od distributora Elko Trading.


Původní zpráva:

Nové komunikátory E-Ten s VGA displejem jsou nadlimitně poruchové. Statistika prodeje modelu X500+ za prvních 14. dní spolu s výsledky testovacího střediska ukázaly, že ani oddálení prodeje o dva měsíce nepomohlo vyřešit některé zásadní nedostatky. Se stejnými problémy se bohužel potýkají i první testovací vzorky modelu X800.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
E-Ten X500 a X800

Oficiální český zástupce E-Tenu, společnost E-Shop, proto oznámil, že pozastavuje distribuci modelů X500+ a X800. Zákazníci, kteří si již model X500+ zakoupili se nemusí obávat problémů s případným servisem, záruční opravy budou probíhat standardním způsobem. Vzhledem k výjimečným okolnostem se však délka servisního zásahu může protáhnout až na dva týdny.

Obnovení distribuce modelů X500+ a X800 není vyloučeno. Záleží na tom, jak se výrobce vypořádá s vysokou poruchovostí těchto modelů. Základní model X500 bez VGA displeje je bezproblémový a zůstává v prodeji.

Oživeno:

Druhý z oficiálních českých distributorů, RRC Czech (DiFo), tuto zprávu popírá. Firma RRC bude nadále E-Ten X500+ nabízet a v říjnu uvede i model X800. Zástupce této firmy, Milan Sousedník, k tomu uvádí: „Prodali jsme stovky kusů modelu X500+ a máme snad nulovou statistiku reklamací. Všeobecně je kvalita E-Tenů poměrně vysoká.“

Podle informací firmy RRC, které získala přímo od společnosti E-Ten, již není společnost E-shop distributorem produktů E-Ten Glofiish a zpráva o poruchovosti modelů X500+ a X800 mohla být jen reakcí se snahou o pošpinění produktů E-Ten.

Diskuze (24) Další článek: Vodafone: 300 SMS denně do všech sítí zdarma za příjem reklamy

Témata článku: Displeje, E-Ten X500 , E-Ten X500+, Poruchovost, VGA, Nov, Servisní zásah, Displej


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A31 – když chcete Galaxy A51 a současně ušetřit

RECENZE: Samsung Galaxy A31 – když chcete Galaxy A51 a současně ušetřit

** Letošní áčka od Samsungu začaly u třech základních modelů ** K nim se však brzy nabalily další, takže se v portfoliu začínáme ztrácet ** Galaxy A31 má hodně blízko ke Galaxy A41, má však lépe doladěný software

Martin Chroust | 16

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 195