Nové mapy SmartMaps: Evropa a Chorvatsko do auta

PlanStudio vydalo nové mapy pro digitální atlasy SmartMaps. Jde o automapy Evropy, Chorvatska, Vídně a Budapešti s okolím. Cituji z tiskové zprávy:

Automapa Evropy 1:800 000

Průjezdní automapa SmartMaps se dočkala rozšíření o další státy západní, severní i jižní Evropy. Nová automapa v měřítku 1:800 000 obsahuje všechny dálnice s dálničními výjezdy včetně rozlišení zpoplatnění, komunikace první a druhé třídy a jejich čísla, výběr dalších komunikací, tunely, trajekty i průsmyky. Obsahuje rovněž turistické zajímavostí: národní parky, památky UNESCO a další objekty. 

Kromě základního měřítka 1:800 000 je celé území pro přehlednost dodáváno i v odvozeném měřítku 1:2 mil. Bonusem jsou automapy Vídně a okolí v měřítku 1:75 000 a Budapešti a okolí 1:100 000.

Klepněte pro větší obrázek

Autoatlas Chorvatsko 1:100 000

Nabídku pro dovolené rozšiřuje i nový titul Chorvatské pobřeží 1:100 000. Vhodný společník pro pobyt u Jaderského moře umožní plánovat pěší či cyklistické výlety po okolí. Spolu s nástrojem Kompas usnadní také hledání skrýší (geocaching) na dovolené.

Podrobná mapa obsahuje stejně jako v Česku kompletní síť komunikací a sídel, vodstvo, lesy, vinice a také vrstevnice. Vyznačené turistické zajímavosti je možné vyhledávat v databázi, která obsahuje i všechna sídla uvedená v mapě.

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: tisková zpráva

Váš názor Další článek: Tarify NEON si vybralo už 50 000 zákazníků

Témata článku: Podrobná mapa, Evropa, Auto, Nov, Nový titul, Chorvatsko


Určitě si přečtěte