Nové Samsungy se začínají prodávat v Evropě

V Německu přichází na trh nové mobilní telefony značky Samsung. Konkrétně se jedná o modely SGH-C200N, SGH-Z107, SGH-E330 a SGH-X460. Jsou tím pádem již velmi blízko i českému trhu. Co tedy za čas můžeme očekávat?

Malé véčko bez antény

Samsung SGH-X460 je telefon véčkové konstrukce, který zejména ženy zaujme svými líbivými, zaoblenými tvary, které nakazí žádná vyčnívající anténa. Nabídne kvalitní aktivní displej s podporou 65 tisíc barev, externí monochromatický displej, čtyřicetihlasé vyzvánění. Fotoaparát nebo bezdrátové spojení s počítačem u tohoto modelu chybí vzhledem k příznivé ceně 229 EUR.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Technická specifikace (v Němčině)

Levný klasik

Ještě levnějším modelem bude low-endový Samsung s označením SGH-C200N. Je to malý a lehký (69 gramů) telefon klasické konstrukce, který je určen nenáročným uživatelům. Má integrovanou anténu, displej s rozlišením 128 ×128 bodů schopný zobrazit 65 tisíc barev a kvalitní, čtyřicetihlasé vyzvánění. Přesto, že mobil patří do nižší třídy nabídne adresář pro tisíc záznamů a pokročilé funkce jako organizér nebo hlasový záznamník. Nebude chybět ani GPRS třídy 10. Cena byla stanovena na 169 EUR.

Klepněte pro větší obrázek 

Technická specifikace (v Němčině)

Střední třída, jak ji známe

Model SGH-E330 je typickým asijským telefonem. Samozřejmě, že se jedná o stříbrné véčko zakulacených tvarů. Potěší integrovaná anténa. Má dva barevné displeje, které dokáží zobrazit až 65 tisíc barev. Jak už jsme u Samsungů zvyklí, můžeme se těšit na kvalitní, čtyřicetihlasou polyfonii a u modelu střední třídy nemůže chybět VGA fotoaparát. Tradičně bude vybaven adresářem s velkou kapacitou a propracovanými funkcemi pro organizaci času. Pro bezdrátové spojení s počítačem poslouží pouze infraport, technologie Bluetooth se ani u tohoto Samsungu nedočkáme. Tento model je čerstvý, ale pro evropský trh se s ním již počítá. S mírným zpožděním se bude prodávat za 329 EUR.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Více informací (v Němčině)

Nadupané véčko pro UMTS

Doposud byla zmínka o duálních GSM telefonech. Model SGH-Z107 je však mobil určený jak pro sítě GSM, tak pro sítě třetí generace UMTS. Telefon má véčkovou konstrukci s VGA fotoaparátem zabudovaným v kloubu. Vnitřní displej bude mít jistě brilantní obraz, o který se postará 260 tisíc odstínů barev a rozlišení 176 × 192 obrazových bodů. Vnější OLED displej bude umět zobrazit „pouze“ 65 tisíc barev. Přes svoji výbavu si zachová vcelku kompaktní rozměry 89 × 48 × 25 mm a relativně nízkou hmotnost 115 gramů. V bohaté výbavě však nenajdeme Bluetooth, který by u takového telefonu za 649 EUR neměl chybět.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Technická specifikace (v Němčině)

Diskuze (14) Další článek: Nový Philips 568: začíná éra videomobilů

Témata článku: Samsung, Nov, Sam


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72