Noví Kabáti exkluzivně jen u T-Mobile

Fanoušci rockové muziky pozor, příznivci Kabátů zvlášť! Nové album Corrida nejpopulárnější české rockové kapely posledních let by se mělo do konce roku objevit na pultech obchodů, T-Mobile ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím EMI však již od dnešního dne přináší všem svým zákazníkům exkluzivně mobilní obsah z připravované desky Kabátů. Jen na t-zones a na www.t-music.cz čeká na všechny fanoušky ochutnávka z dalšího alba, aby mohli svůj mobil naladit do stylu Corridy.

Název nového alba Kabátů – Corrida – je už nějakou dobu znám. Stejně se bude jmenovat i první singl, který by se v éteru měl objevit ještě do konce roku. Všichni návštěvníci www.t-music.cz však mají možnost vychutnat si hity z chystané desky už nyní.

Svůj mobil mohou vybavit mono, polyfonními a MP3 zvoněními, své podobně naladěné kamarády pak potěšit některým z uvítacích tónů. Každému volajícímu nebo skupině volajících přitom mohou nastavit jiný hit. Aby byla nabídka kompletní, nechybí ani MMS pohlednice i s tématy z nové desky.

K exkluzivní nabídce je připravena i speciální internetová stránka www.t-music.cz/kabat. Tam najdou příznivci v současnosti nejoblíbenější české rockové kapely nejen nabídku vyzváněcích či uvítacích tónů. Doplňovány budou informace o nové desce, a samozřejmě i kapele. O nebývalé popularitě Kabátů svědčí nejen multiplatinové projekty z poslední doby (alba Suma sumárum a Dole v dole či koncertní dvojDVD), ale také to, že skladby v podání skupiny patří k nejstahovanějším z t-zones, ať už ve formě vyzvánění či jako uvítací tóny.

Komu do „Kabátové“ sbírky chybí nějaké starší skladby, nemusí smutnit. V nabídce najde i největší hity, jako například Dole v dole, Pohoda, Colorado, Na sever či Moderní děvče.

Váš názor Další článek: Sony Ericsson Z610i: uvidíte, co jste ještě neviděli (test)

Témata článku: T - Mobil, Mobil, Internetová stránka, Nov, Kabát, MOBI, První singl


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6