Novinka na MM: odlišení nových reakcí v diskuzi

Možná jste si už této změny sami všimli, ale musíme ji vyhlásit i oficiálně. V diskuzi pod články a bleskovkami jsou nyní odlišeny příspěvky, které jste ještě nečetli. Kvůli vysoké návštěvnosti tohoto webu a nutnosti použít silné cachování jsme nemohli sáhnout k obvyklému řešení spočívajícímu v zobrazení počtu nových příspěvků a možnosti vypsat pouze nepřečtené reakce. Věřím ale, že náš kompromis pro vás bude neméně užitečný.

Nejdůležitější novinkou je, že příspěvky v diskuzi, které jste již četli, se zobrazí šedou barvou. Snadno tak ve stromu příspěvků odlišíte nové reakce od starých.

Klepněte pro větší obrázek
Šedý příspěvek jsem už četl, černý je nový

Všimněte si také počtu nových reakcí v hlavičce stránky pod titulkem.

Klepněte pro větší obrázek
Počet nových příspěvků je vidět hned pod titulkem

Že se v diskuzi objevily nebo neobjevily nové reakce, poznáte i z malého boxu pod článkem. Jsou-li v diskuzi nové příspěvky, zobrazí se v řádcích tučně. Nejsou-li žádné novinky, najdete navíc v hlavičce tohoto rámečku text „žádné nové příspěvky od poslední návštěvy“. Tuto informaci ale boužel nedostaneme hned na titulní stranu webu.

Klepněte pro větší obrázek
Informaci o žádných nových příspěvcích najdete v hlavičce boxu

Upozorním ještě jednou na užitečnou vlastnost diskuzí nové MobilManie. Můžete si vybrat, jestli se mají příspěvky zobrazovat ve stromu nebo lineárně chronologicky od nejstarších k nejnovějším. Tento druhý pohled je vhodný v případě, kdy se vám u velmi rozvinuté diskuze nechce hledat nové příspěvky – všechny se zobrazí ve spodní části stránky.

Klepněte pro větší obrázek
Přepínač způsobu zobrazení diskuze
Diskuze (20) Další článek: Nokia 3110 a 6110: návrat ke kořenům

Témata článku: Novinka, Disk, Nov