Novinka u T-Mobilu: personalizované uvítací tóny

Službu Uvítací tóny určitě všichni známe. Každý už zažil, když mu do ucha místo táhlého vyzváněcího tónu vnikla hudební skladba nebo některá z mnoha legrácek, které mobilní operátoři nabízejí.

Doposud se ale u T-Mobilu daly uvítací tóny nastavit pouze globálně. Vybrali jste si jednu oblíbenou skladbu nebo zvuk, kterou posléze slyšeli všichni, kdo se vám chtěli dovolat. U T-Mobilu je to ale od včerejška jiné. Každému člověku – resp. až devětadevadesáti číslům – můžete nastavit individuální zvuk. Nastavení navíc není nutné dělat přímo po číslech, kontakty je možné rozdělit do skupin a teprve potom nastavit uvítací tóny (opět až 99). Individuální uvítací tóny se nastavují na wapu t-zones. Objednání stojí 15 Kč, stejný je i měsíční paušál.

U Eurotelu lze personalizované uvítací tóny nastavit také, více zde.


Tisková zpráva

 

Uvítací tóny: zahrajte každému něco jiného

  • Krásný modrý Dunaj“ pro tchýni, Green Day kamarádům  
  • Výše měsíčního paušálu zůstává stejná
  • Výběr z více než 2300 melodií a hlášek

Praha 12. května 2006 – Velmi populární služba Uvítací tóny, kterou jako první v Česku nabídl svým zákazníkům T-Mobile, přichází od 11. května s příjemnou novinkou. Zákazníci T-Mobile si mohou nově nastavit pro různé volající či skupiny volajících různé uvítací tóny. Dosud bylo možné nastavit jen jednu melodii pro všechny příchozí hovory. Pro personalizaci postačí zákazníkům jen návštěva t-zones na WAPu, kde si mohou pohodlně nastavit oblíbené melodie. Vše potřebné najdou zákazníci v sekci Hudba a zvonění/Uvítací tóny.

Hrát volajícím je nyní mnohem zábavnější – zákazníci T-Mobile mohou překvapit různé volající různými skladbami. Čekání na přijetí hovoru bude pro milovníka klasiky jistě příjemnější, pokud si vyslechne Mozartovou Malou noční hudbu, než poslední hit od Limp Bizkit. Celkem je možno aktivovat 99 různých uvítacích tónů.

Na wapových stránkách t-zones v sekci Hudba a zvonění/Uvítací tóny si zákazník vybere uvítací tón, který následně přiřadí jednomu nebo více telefonním číslům. Další možností je, že si zákazník rozdělí volající do skupin a nastaví přehrávání tónu pro celou skupinu. A pokud některý z volajících změní svůj hudební vkus, nebo se zákazník tak úplně netrefí, je změna uvítacího tónu opět přes WAP samozřejmě možná. Personalizaci uvítacích tón je zatím možno provést na WAPu, v následujících měsících bude možno pro tuto službu využít i webového rozhraní.

Objednání vybraného uvítacího tónu přijde na 15 Kč včetně DPH. Na stejnou částku vyjde i měsíční provoz služby, bez ohledu na počet nastavených uvítacích tónů.

Službu uvítacích tónů využívá v současnosti více než 300 000 zákazníků T-Mobile. Nabídka melodií, které hrají ve sluchátku namísto standardního vyzváněcího tónu, se stále rozšiřuje. V současnosti je na výběr více než 2300 melodií. Každý si může vybrat z devíti kategorií (filmové melodie, rock, pop, české a slovenské hity, zvuky a hlášky...). K nejoblíbenějším se řadí úspěšné hity z hitparády t-music – v současnosti si zákazníci nejčastěji stahují Tabáček (Haló kdo je tam…) od Chinaski, This Love (Maroon 5) a skladbu You’re beautiful (James Blunt).

Diskuze (20) Další článek: Výhodná akce T-Mobilu, o které jste neměli vědět

Témata článku: Hudební skladba, Tony, T-Mobile, Poslední hit, Nov, Personál, Novinka, Tón, Populární služba, T - Mobil, MOBI, Mobil


Určitě si přečtěte