Novogo S: opět navigace postavená na iGo

Novogo je tchajwanský, u nás téměř neznámý výrobce navigací. Není to nováček, v jeho portfoliu je téměř dvacet přenosných navigátorů a některé lze koupit i v České republice. Není to ale případ nejnovější řady S se třemi modely S700, S700BT a S900BT. Bavme se o nich společně, protože se liší jen přidaným Bluetooth (S700BT) a k tomu navíc podporou RDS-TMC (S900BT).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Novogo S: další navigace z mnoha

Novogo S je další přenosná navigace postavená na hardwaru s Windows CE. Podobně jako Mio C710+ nebo MyGuide používá pro vlastní navigaci známý program iGo 2006. Má trochu jiný vzhled, ale rysy původní aplikace jsou jednoznačné. Větší změny doznala jen hlavní nabídka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
IGo jako vyšité

Nevím, jestli se tyto navigace budou v Česku prodávat. Novogo zde nemá oficiální zastoupení. Smyslem této bleskovky je jen ukázat, jak se ve světě navigací stále něco děje. Tempo představování nových produktů je až neuvěřitelné. Doslova každý den se najde jedna nebo i víc nových navigačních zařízení.

Schválně se podívejte třeba na web Navigadget.com, který se věnuje zejména novinkám. Jen za včerejšek se objevily tři nové produkty.

Klepněte pro větší obrázek
Slušná nabídka standardního příslušenství: takový držák měly starší TomTomy

Stále přemýšlím, jak na Navigovat.cz o nově představených navigacích psát. Myslím, že kdybych o každém novém produktu připravil bleskovku, brzy by se to omrzelo. Proto se zatím soustředím jen na zajímavé kousky nebo na zařízení, která by se případně mohla objevit v prodeji; ale nevím, jestli je to správná taktika.

Diskuze (6) Další článek: Symbian S60: aplikace pro zapomnětlivé pohodáře

Témata článku: Slušná nabídka, Nov, Post


Určitě si přečtěte

Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 17

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid