Nový japonský vynález: kapsa pro mobilní telefon

Možná také vy patříte mezi uživatele, kteří svůj mobilní telefon často strčí do náprsní kapsy u košile. Ta je většinou velmi snadno přístupná a mobil do ní lehce vklouzne. Dále však již toto umístění telefonu přináší samé trable. Většinou není přístroj natolik tenký a lehký, aby kapsu nevzhledně nevytahal a nemluvě o nepříjemném zalamování zápěstí a při „výlovu“ telefonu z kapsy. A co teprve když se pro něco sehnete – mobil rázem z kapsy vyklouzne a dopadne na tvrdou zem.


Náprsní kapsa není nejvhodnější místo pro uložení mobilu

Japonští konstruktéři proto vynalezli nový praktický doplněk šatníků uživatelů mobilních telefonů. Jedná se o speciální kapsu, do které vložíte telefon jako do běžné náprsní kapsy, ale vytáhnete jej jako z kapsy boční v úrovni břicha. Telefon tedy zapadne do jakéhosi tunelu v jehož spodní části je zarážka, která telefon zastaví. Druhou stranou tunelu z boční kapsy si uživatel může mobil snadno vytáhnout, zarážka je totiž jakousi chlopní propustnou pouze v jednom směru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Takhle to celé funguje

Vynálezce toto zdánlivě banální řešení nebere na lehkou váhu a pod názvem P4P system si jej nechal patentovat. Také již vznikla celá kolekce oblečení vybaveného kapsou s P4P systémem, ve které najdeme košile, různobarevná trička, mikiny nebo třeba sako, do kterého mobil vkládáte do vnitřní náprsní kapsy. Celou nabídku si můžete prohlédnout a případně objednat na stránkách www.p4ps.info, kde také najdete důkladný popis celého systému doplněný o ukázková videa.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Je libo tričko nebo košili?

Diskuze (13) Další článek: PalmOne LifeDrive: další únik informací

Témata článku: MOBI, Mobil, Telefon, Mobilní telefon, Sako, Nov, Kapsa, Celá kolekce, Vynález


Určitě si přečtěte