Nový komunikátor Sharp W-Zero3: japonská extra lahůdka

Komunikátory jsou většinou nudné krabičky s nenápadným designem, u kterých hraje prim funkčnost, ale na nějaké módní trendy se moc nedá. Společnosti Sharp, Willcom a Microsoft však dneska ukázali, že lze vytvořit i stylový nástroj k práci. Jejich společný produkt nese označení Sharp W-Zero3 a obrázky vám nejlépe ukáží, oč se jedná.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled „jen“ zajímavý stylový smartphone s povrchem golfového míčku. Zaujme velkým displejem s velmi jemným VGA rozlišením (640 × 480 bodů) a jednoduchými elegantním tvary. Přístroj je však dvouvrstvý a z boku můžete povytáhnout plnohodnotnou klávesnici. Zobrazení na displeji se pak samozřejmě změní na vodorovné.

Ve výbavě dále najdeme: procesor Xscale 416 MHz, 128 MB ROM paměti, 64 MB RAM paměti, slot pro miniSD karty, 1,3MPx fotoaparát, Bluetooth, Wi-Fi a přijímač digitálního televizního vysílání. Rozměry 135 × 56 × 21 mm jsou na tak nadupaný přístroj docela malé, hmotnost je 175 g. Softwarovou výbavu zabezpečuje operační systém Windows Mobile.

Líbí? Tak si raději rychle nechte zajít chuť. Přístroj se bude prodávat jen v Japonsku a dokáže pracovat pouze v místních sítích třetí generace.

Obrázky přinesl server AkihabaraNews, více jich najdete zde

Diskuze (15) Další článek: Škofin: k leasingu navigace Blaupunkt zdarma

Témata článku: Sharp, Extra, Komunikátor, Místní síť, Nov


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15