Nový Palm Treo 500v: pouze pro vyvolené

Evropská divize Palmu představila včera v Londýně nový smartphone určený pro místní operátorskou jedničku. Palm Treo 500v bude od října prodávat exkluzivně Vodafone ve vybraných zemích. Přístroj poběží na platformě Windows Mobile 6 a nebude mít dotykový displej, spokojit se budeme muset „pouze“ s plnohodnotnou klávesnicí. Nabídne ovšem podporu sítí třetí generace a datové přenosy technologií UMTS (nikoli HSDPA). Ale zpět k displeji, ten je transflektivní a dokáže při rozlišení 320 × 240 zobrazit 65 tisíc barev. Dále najdeme ve výbavě 2 Mpx fotoaparát, 150MB uživatelské paměti rozšiřitelné paměťovými kartami microSD a Bluetooth 2.0.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Černá a bílá verze v celé svojí kráse • detaily z webu výrobce

Přístroj má při hmotnosti 120 gramů rozměry 110 × 61,5 × 16,5 milimetrů. Treo je vybaveno pokročilými funkcemi pro organizaci času a obvyklými aplikacemi od Microsoftu jako Outlook a Windows Live. K dispozici budou dvě barevné verze: „glacier white“ a „charcoal gray“. Pokud se vám nové Treo zalíbilo, tak vás určitě nepotěším, dle dosavadních informací se mohou těšit zákazníci Vodafonu v Německu, Irsku, Itálii, Holandsku, Portugalsku, Španělsku, JAR a samozřejmě v Anglii. Pro zatím se tak budeme muset spokojit s obrázkovou galerií.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek  Displej by mohl umět zobrazit více barev • klávesnice • horní a spodní strana přístroje

Diskuze (4) Další článek: Sony Ericsson K530i: vylepšená K610i (test)

Témata článku: Palm, Nov, Palm Treo, Glacier White


Určitě si přečtěte