Nový servis a značková prodejna Siemensu v Brně (oficiálně)

Před časem jsme psali, že se do Brna chystá zpět autorizovaný servis Siemensu. Nyní jsou už tyto informace oficiální, servis je spojený se značkovou prodejnou distributora Agora Plus. Nemá sice takové vybavení jako centrální servis v Praze, kam se posílají telefony pro náročnější opravy, základní a nejčastější zákroky je ale možné provést na místě.


Tisková zpráva 

Otevření nové značkové prodejny a servis pointu Siemens v Brně

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile) a Agora plus, a. s., distributor mobilní telekomunikační techniky, otevírají v Brně novou značkovou prodejnu a servis point mobilních telefonů Siemens.

Nové brněnské prodejní centrum a servis point Siemens se nachází na Masarykově ulici č. 25/27 v nově otevřené pasáži MAXIMUS, v průchodu mezi Masarykovou ulicí a Římským náměstím. Značkový obchod nabídne klientům široký sortiment nejen mobilních telefonů Siemens, ale i originálního příslušenství a doplňků. Uživatelé také budou moci využívat poradenské služby spojené s informacemi o produktech Siemens mobile. Nové centrum bude dále poskytovat servisní služby a technickou podporu, případně zajistí jejich zprostředkování. Servis mobilních telefonů bude zaměřen na jednodušší opravy v rozsahu Level 0 a 1, jež zahrnují např. rozšíření kapacity softwaru, výměnu Clipitů, akumulátorů a mechanické opravy bez použití pájky, jako je např. výměna displeje, klávesnice či reproduktorů a mikrofonu. V případě potřeby provedení  složitějších oprav budou telefony každý den zasílány do centrálního servisního místa v Praze.

Nové servisní středisko bude zařazeno do věrnostního programu Siemens mobile Gold Class, který je garantován všem uživatelům mobilních telefonů Siemens řady S zakoupených v České republice.

Diskuze (18) Další článek: Šuškanda: Eurotel Akcelerator pro rychlejší GPRS

Témata článku: Siemens, Servis, Nov, Prodejna, Široký sortiment, Prodej, Nové centrum, Značková prodejna


Určitě si přečtěte