Nový Siemens CC75: hliníkové tělo tenčí než Razr V3! (+ další foto)

Druhým dnes představeným telefonem od Siemensu je technicistně vyhlížející CC75. Výrobce u něj záměrně odstranil některé vlastnosti a funkce, aby se mu podařilo vyrobit designově luxusní telefon za cenu telefonu střední třídy.

Tip: O druhém novém Siemensu se dočtete v této bleskovce.

Novinka CC75 bude mít rám z pravého hliníku a tělo s ostrými hranami o výšce 111 a šířce 44 milimetrů. Extrémně zajímavá je ale jeho tloušťka. Anebo by bylo lepší říci rovnou „jeho tenkost“. Bez silných řečí a marketingových kampaní Siemens potichoučku trumfnul žiletkového krále Motorolu Razr V3, protože u CC75 dosáhl hloubky pouhých 12,6 milimetru. Vážit bude i při své velikosti díky hliníku jen 80 gramů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nabídku si nový majitel bude prohlížet na displeji s 65 tisíci barvami a s rozlišením 128 × 160 obrazových bodů. Uživatelská paměť nabídne kapacitu 3 MB. Vyzvánění bude polyfonní se 40 hlasy. Pro komunikaci s okolím je k dispozici infraport a USB datový kabel. Připojení k internetu obstará GPRS třídy 10 a CSD.

Siemens CC75 přijde na náš trh o měsíc dříve než druhý představený telefon CF110, tedy v říjnu. Dostupný bude zatím v jediné barevné verzi, a sice „hliníkově stříbrná“ za doporučených 5 600 korun. Podrobné informace o CC75 naleznete v katalogu mobilů.

Další fotografie:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (28) Další článek: T-Mobile je česká jednička a jako dárek nabízí SMS zdarma

Témata článku: Siemens, Razr, CC, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Siemens CC75, Tělo, Hliníkové tělo, Ráz, Foto, Nov


Určitě si přečtěte