Nový Siemens CF110: stylový vysouvák za cenu střední třídy (+ další foto)

Siemens dnes představil dva nové telefony, které rozhodně mají potenciál rozvířit vody v mobilní střední třídě. Prvním z nich je stylový vysouvák s označením CF110, který se designově velmi podobá novinkám s vysouvací konstrukcí od Nokie, třeba modelu 6111 nebo 6280. O druhém dnes představeném Siemensu se dočtete v této bleskovce.

Rozměry CF110 jsou 83 × 45 × 18 milimetrů a vážit bude 77 gramů. Nabídne aktivní TFT displej s 65 tisíci barvami a rozlišením 130 × 130 obrazových bodů. Bude znamenat zajímavou alternativu pro ty, kterým stačí průměrně vybavený telefon za rozumnou cenu a přitom se shlédli ve špičkovém Siemensu SL75.

Mobil je třípásmový a pro pohyb v menu bude sloužit čtyřsměrná klávesa, u které se obáváme, že potvrzovací střed je příliš malý a nebude se tedy mačkat příliš jistě. Siemens CF110 bude postrádat fotoaparát a nad uživatelskou pamětí o kapacitě pouhých 1,5 MB se konkurence jen pousměje. Pro datové toky bude připravena podpora GPRS třídy 8 a vytáčené spojení CSD. Vestavěné hry si zahrajete pouze na rozhraní Java MIDP 1.0.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kalendář by měl být vybavený velmi slušně, s pohledy měsíčními, týdenními i denními a na příchozí hovor upozorní dvaatřicetihlasá polyfonie. Při synchronizaci vám bude pomáhat datový USB kabel, bohužel to ale zároveň bude jediná možnost komunikace s okolím. Infraport nebo Bluetooth budou chybět.

Siemens CF110 bude na našem trhu dostupný v listopadu tohoto roku v barvách „měsíční stříbrná“ a „půlnoční modrá“ a doporučená koncová cena byla stanovena na 4 600 korun. Podrobné informace o CF110 najdete v katalogu mobilů.

Další fotografie:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (15) Další článek: Nový Siemens CC75: hliníkové tělo tenčí než Razr V3! (+ další foto)

Témata článku: Siemens, Siemens CF110, Nov, Str, Styl, Foto


Určitě si přečtěte