Nový Sony Ericsson A1404S: stylové véčko s rádiem

V Japonsku se již brzy začne prodávat nový mobilní telefon od Sony Ericssonu. Nabídka véčkových telefonů u tohoto výrobce se rozšiřuje jen velmi pomalu, svým dílem však přispěje právě také nový model A1404S. Telefon je velmi stylový, má nápaditý design s předním krytem zaobleným až ke kloubu. Můžete na něj podobně jako u Nokie 7270 připevnit doplňkové kožené kryty. Jejich nabídka je velmi pestrá.

Klepněte pro větší obrázek 

Dále se telefon může se pochlubit dvěma barevnými displeji, přičemž ten vnitřní nabízí úctyhodné rozlišení 320 × 240 obrazových bodů a 262 tisíc barev. Vnější displej zobrazí 65 tisíc barev. Nechybí ani fotoaparát, který je však jen standardní, s rozlišením VGA. Dalším lákadlem je integrované rádio a prvek pro dálkové ovládání domácích spotřebičů prostřednictvím infraportu. K dispozici je 8 MB paměti a hrát bude nový Sony Ericsson čtyřiašedesáti hlasy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Malá ukázka z mnoha nabízených přídavných krytů

Takový telefon by se jistě dobře uchytil i v Evropě, co myslíte? Bohužel je však určen pouze pro sítě CDMA a prodávat se bude pouze v Japonsku.

Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (26) Další článek: Eurotel chystá nové tarify!

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Véčko, Úctyhodné rozlišení, Styl, Přídavný kryt, Son, Nov, Eri


Určitě si přečtěte