Nový tarif Bav se oficiálně: ještě výhodnější než T-Mobile Student!

V pátek jsme vás informovali, že T-Mobile končí se svým tarifem Student a nahradí jej novým tarifem Bav se. Operátor již na svých stránkách uveřejnil informace o tomto novém tarifu, a tak již známé přesnou skladbu cen a volných jednotek. Ceny se oproti původnímu tarifu Student nijak nezměnily a tak je jedinou změnou v tabulce změna počtu volných SMS. A jedná se o změnu velmi pozitivní – volných SMS je více než trojnásobek a navíc platí do všech sítí, nikoli jen do vlastní.

T-Mobile Student Bav se
měsíční paušál 226 Kč
volné minuty 50
volné SMS 30* 100
vlastní síť - špička 4,17 Kč
vlastní síť - mimo špičku 2,26 Kč
pevná síť - špička 4,17 Kč
pevná síť - mimo špičku 2,26 Kč
ostatní mobilní sítě 5,36 Kč
odeslání SMS 1,19 Kč
odeslání MMS 9,76 Kč
* jen do vlastní sítě
- špička je v pracovních dnech od 8:00 do 21:00
- v ceně paušálu navíc zdarma 3 ×MMS, 3 × donloads, 3 × využití služby navigátor

Tarif bude nabízen od zítřka, tedy 23. srpna, a pořídit si je může zákazník ve věku 6 až 26 let (za zákazníky mladší 18 let podepisuje smlouvu zákonný zástupce). Smlouva se uzavírá na dobu určitou, a to na rok nebo dva. V druhém případě si může zákazník dopřát telefon za zvýhodněnou cenu. Na jedno rodné číslo lze aktivovat pouze jeden tarif Bav se.

Do konce září navíc platí akční nabídka: při aktivaci tarifu Bav se dostanete navíc 300 volných minut do sítě T-Mobile (možnost čerpání 12 měsíců od dne aktivace) a pokud objednávku provedete přes e-shop, dostanete ještě navíc dalších 100 SMS měsíčně do všech mobilních sítí po dobu jednoho roku zdarma (více o akci zde).

Všichni noví zákazníci, kterým již bylo 12 let, mohou k Tarifu Bav se navíc získat kartu Alive, se kterou mohou čerpat slevy a výhody v restauracích, divadlech a vybraných obchodech, nakupovat výhodněji letenky a další služby u GTS international, užívat si slevy v zimních lyžařských střediscích a další výhody.

Diskuze (75) Další článek: Football Manager 2006: vytrénujte své mužstvo (recenze javové hry)

Témata článku: T - Mobil, MOBI, Nov, Nový tarif, Tarif, Mobil


Určitě si přečtěte