O2 Active: Drby, mapy a uvítací melodie zdarma (+ soutěž)

O2 dnes vydal tiskovou zprávu, která přináší novinky týkající se jeho portálu O2 Active. Ten od 1. června přinese tři bezplatné služby a možnost vyhrát XBOX 360, PC hry a trička.

Pokud si chcete zdarma přečíst drby, vyhledávat na mapách, nezaplatit jeden měsíční poplatek za službu Uvítací melodie nebo se zasoutěžit o zmiňované ceny, určitě nebudete zklamáni:

Mobilní portál Blesk.cz zdarma

Telefónica O2 Czech Republic přináší všem svým zákazníkům možnost vyzkoušet si po celý červen zdarma mobilní portál Blesk.cz. Nejnovější zprávy z Blesku naleznou zákazníci přímo v mobilu na portálu O2 Active v sekci Zprávy, kde je jim k dispozici kompletní menu ve stejném rozdělení jako na internetu. Zprávy lze vybírat například z rubrik Společnost, Svět na černo, Věci veřejné nebo Sport. Od 1. 7. bude přehled zpráv na hlavní stránce Blesku nadále k dispozici zdarma, Zákazníci zaplatí pouze za čtení jednotlivých článků, a to částku 0,30 Kč za 1 kB přenesených dat. Pro přímý přístup ke zpravodajství z Blesku lze jednoduše zaslat SMS ve tvaru BLS na číslo 999888. Zákazníci obratem obdrží SMS zprávu s odkazem na bezplatný portál. Kliknutím na tento odkaz se dostanou přímo na domovskou stránku blesk.cz na O2 Active.

Bezplatné hledání v mapách

Díky informačně-zábavnímu portálu O2 Active mohou nyní zákazníci vyzkoušet mobilní aplikaci Mapy. Tato služba je po celý červen k dispozici zdarma. Přímo v mobilu si zákazníci kdekoliv a kdykoliv snadno vyhledají libovolný objekt, ulici nebo trasu. Služba, na rozdíl od klasické mapy, najde na základě zvolené adresy také nejbližší bankomat, poštu, obchod, restauraci nebo ubytování. Okamžitě jsou k dispozici i další podrobné informace jako otevírací doba, telefonní kontakt a v případě ubytování také fotografie pokojů a exteriéru. Po přístup k aplikaci zdarma, musí zákazníci odeslat SMS ve tvaru MAPY na číslo 999888. Obratem obdrží do telefonu aktivní odkaz přímo na portál. Od 1. 7. bude služba opět zpoplatněna 0,30 Kč za 1 kB přenesených dat. Výše poplatku za samotné vyhledání závisí na typu telefonu. Jeden objekt bez zobrazení na mapě bude stát přibližně 2 Kč, za objekt se zobrazením na mapě zákazníci zaplatí přibližně 9 Kč.

Uvítací melodie zdarma

Telefónica O2 dále přináší prostřednictvím portálu O2 Active uvítací melodie do mobilu zdarma. Zákazníkům, kteří si v období 1. - 30. 6. 2007 aktivují službu Uvítací melodie, nebude účtován jeden měsíční servisní poplatek. Aktivace služby probíhá automaticky po objednání první melodie nebo hlášky z portálu O2 Active.

Soutěž o XBOX 360

Od 1. do 30. 6. probíhá na portálu O2 Active soutěž o herní konzoli XBOX 360. Pro účast v soutěži si zákazníci v tomto období musí objednat JAVA hru Age of Heroes III. Kromě atraktivní první ceny mohou vyhrát také PC hru Heroes of Might and Magic V nebo tričko. Výhercem první ceny se stane ten účastník, který si stáhne soutěžní hru a bude z celkového počtu všech zúčastněných
2500. v pořadí. Účastníci soutěže na pozicích 1000, 2000, 3000, 4000 a 5000 vyhrávají PC hru. Každý dvoustý v soutěži obdrží tričko. Výherci budou zveřejněni v následujících dvou týdnech po ukončení soutěže na internetové adrese http://aoh.O2active.cz. Pro přímý přístup na mobilní stránky s informacemi o soutěži i samotné JAVA hře, zašlete SMS ve tvaru HEROES na 999888. Obdržíte přímý link, na kterém si můžete vše zdarma prohlédnout.

Váš názor Další článek: Fotogalerie v Google Earth a Maps: jak zobrazit snímky na mapě

Témata článku: O2, Operátoři, Zdarma, Uvítací melodie, Soutěž, Žďár, Melodie, Drb, Zábavní portál, Active


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6