O2 Active: novinky z dopravy a sportu

Stále více vlastníků mobilních telefonů využívá možnosti získat aktuální informace o dopravě prostřednictvím portálu O2 Active. Od 1. 2. 2007 společnost Telefónica O2 Czech Republic rozšířila dopravní servis o Zpravodajství z D1, ve kterém se řidiči dozvědí nejčerstvější zprávy o dopravní situaci či o místech měřených radarem na dálnici D1.

O úspěchu této služby vypovídá počet zákazníků, kteří ji využili. Během deseti dnů od uvedení této služby počet uživatelů přesáhl 5 200. Tato služba je po celý únor nabízena zdarma. Od 1. 3. 2007 bude jedna informační SMS stát 2,80 Kč včetně DPH stejně jako ostatní dopravní zprávy. Dopravní servis z dálnice D1 si lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru A D1 na číslo 999888, na stejném čísle je službu možné deaktivovat pomocí SMS ve tvaru D D1.

Hokejové přenosy na internetu a v mobilu

Do 20. února 2007 nabízí společnost Telefónica O2 za pouhých 10 Kč denně svým zákazníkům i zákazníkům konkurenčních operátorů možnost sledovat na internetu živé přenosy z hokejových zápasů O2 extraligy. Utkání ze stadionů pražské Sparty, Liberce a Pardubic nepřenáší žádné jiné médium.

Návštěvníkům portálu www.o2hokej.cz se tak naskýtá jedinečná příležitost, jak vidět hokejová klání bez nutnosti návštěvy stadionu. Aktivaci lze provést zasláním SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 9041110. Zájemce obratem obdrží přístupové heslo, které platí po celý den. Za pouhých 10 Kč si tak hokejoví fanoušci mohou vychutnat během jednoho dne i několik zápasů.

Za 1 Kč za zápas nabízí sledování hokejových utkání také portál wap.o2hokej.cz. Za přenesená data zákazníci neplatí. Tuto speciální nabídku lze využít dO20. 2. 2007. HokejTV je dostupná ve 2G i 3G síti a zájemci ji naleznou ve wapovém menu v sekci O2hokej či video. Mobilní hokejovou TV zákazník nalezne ve svém mobilu na O2 Active v sekci Zpravodajství/Sport nebo prostřednictvím zaslané SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 999888. Pokud zákazník zašle SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 999888, přijde mu na mobilní hokejovou TV přímý odkaz.

Telefónica O2 Czech Republic bude také od 3. 3. 2007 zákazníkům nabízet přenosy hokejových utkání Play-off za cenu 10 Kč za večer. Navíc bude mít zákazník možnost aktivovat si výhodné balíčky všech přenosů Play-off za pouhých 75 Kč. Přenosy mohou uživatelé sledovat buď na internetu nebo ve svém mobilním telefonu.

Diskuze (1) Další článek: Lenovo přichází s novými WM zařízeními

Témata článku: Operátoři, O2, Sport, Tiskové zprávy, Novinky, Celý únor, Active, Nov, SporRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid