O2 Duo a O2 Trio nyní výhodněji

Operátor O2 od tohoto měsíce přináší cenové zvýhodnění svých konvergovaných služeb O2 Duo a O2 Trio. Balíčky obsahují digitální TV, ADSL internet a volání z pevné linky (podle balíčku).

  • O2 Duo obsahuje internet ADSL (s rychlostí dle výběru) nebo digitální TV a volání z pevné linky.
  • O2 Trio obsahuje digitální TV, internet ADSL (s rychlostí dle výběru) a volání z pevné linky.

Pro všechny zákazníky, kteří si jednu z těchto dvou služeb aktivují do 31. července, je připravena speciální nabídka. Za aktivaci služby zákazníci zaplatí symbolickou 1 korunu, navíc získají ADSL modem WELL PTI-845 za stejnou cenu. Při objednání varianty s digitální televizí je vyjde pronájem set-top-boxu rovněž pouze na 1 korunu měsíčně.

O2 Trio
Rychlost připojení k internetuCena za měsíc
2 Mb/s1 367 Kč
4 Mb/s1 558 Kč
6 Mb/s1 796 Kč
8 Mb/s2 272 Kč

 

O2 Duo
Rychlost připojení k internetuCena za měsíc
2 Mb/s1 034 Kč
4 Mb/s1 225 Kč
6 Mb/s1 474 Kč
8 Mb/s1 891 Kč
Digitální televize1 070 Kč

Digitální televize vždy obsahuje programovou nabídkou O2 TV Kino nebo O2 TV Zábava. Podrobné informace včetně ceny přepočítané na jeden den naleznete zde na webu operátora.

Jak sami vidíte, je zde ze strany operátora patrná snaha o zatraktivnění pevné linky, kterou zákazníci díky narůstající dostupnosti mobilní komunikace už na telefonní hovory příliš nevyužívají. Velmi komicky na mne také působí přepočet měsíční ceny na jeden den (viz odkaz výše) tak, aby nabídka vypadala opticky co nejlépe.

Diskuze (1) Další článek: Nová verze letecké mapy ČR, SK a HU pro Garminy

Témata článku: Operátoři, O2, Duo, Trio, TRI


Určitě si přečtěte