O2 představuje vánoční nabídku

O2 představuje vánoční nabídku

Jako první letos představuje svou vánoční nabídku operátor O2. Pro operátory je předvánoční období "hlavní sezonou", kdy prodají nejvíc služeb i telefonů. Každý rok proto připravují speciální akce, které mají potencionální zákazníky nalákat právě k nim a ne ke konkurenci.

Právě jsme na tiskové konferneci O2 a už známe první vánoční nabídku:

Volání a posílání zpráv na vybrané číslo v mobilní síti O2 nebo v pevné síti zdarma

Nabídka je určena novým zákazníkům (nebo přechod z předplacené karty či od konkurence), kteří si aktivujív době od 15. října do 31. prosince 2007 aktivují jeden z vybraných tarifů. Po celou dobu trvání smlouvy pak může zákazník volat, videovolat a posílat zprávy na vybrané číslo v mobilní nebo pevné síti O2 zdarma.

Zkrátka nezůstanou ani stávající zákazníci. Ti mohou bezplatné volání nebo posílání zpráv na vybrané číslo v mobilní síti O2 nebo v pevné síti využívat při podpisu nebo prodloužení stávající smlouvy k vybraným tarifům na 2 roky. Podle zvoleného tarifu platí tato nabídka na dobu 3 nebo 6 měsíců. Vztahuje se stejně jako u nových zákazníků jak na volání a videovolání, tak na posílání SMS a MMS v rámci České republiky, a to opět zcela bez jakýchkoliv dalších poplatků. Stávající zákazníci si navíc mohou ke své nabídce zvolit i jakýkoliv z tarifů Max.

Dále je připomenuta nabídka pro majitele předplacených karet:

100% kreditu navíc pro první dobití

Vánoční edice O2 karet s tarifem TXT. Při prvním dobití dostanete 100% dobíjené částky jako bonus. Více informací zde.

Volání a posílání zpráv na vybrané číslo zdarma

Také majitelé nových předplacených karet dostanou možnost volání na vybrané číslo zdarma, podobně jako paušální zákazníci. Dále už nechám "hovořit" tiskovou zprávu:

Každý zákazník, který si od 15. října do 31. prosince 2007 zakoupí novou předplacenou vánoční O2 kartu s tarify O2 Mix nebo O2 Fajn, získá možnost zvolit si jedno mobilní číslo v síti O2, na které chce volat a posílat zprávy zcela zdarma. Pro aktivaci nabídky stačí najednou dobít 300 Kč a odeslat SMS ve tvaru NEJ a vybrané mobilní číslo O2 na 999111 nebo využít k aktivaci další prodejní kanály včetně značkových O2 prodejen.Pro využití nabídky v dalším období stačí kdykoli během 4 týdnů, po které zákazník službu využívá, znovu dobít alespoň 300 Kč, a tím získat službu na další 4 týdny. Tuto vánoční nabídku může zákazník využívat až po dobu 4 měsíců (4 x 4 týdny).

Vybrané telefonní číslo může zákazník jednou za 30 dní změnit odesláním SMS ve tvaru NEJ a nové vybrané číslo na číslo 999111. Změna je zpoplatněna částkou 50 Kč včetně DPH.

Pro drobné podnikatele a živnostníky je určena zvláštní nabídka:

Speciální nabídka tarifů s 50% prémií volných minut nebo kreditu

Nabídka platí pro nové zákazníky z řad podnikatelů a živnostníků, kteří obdrží ke svému tarifu bonus ve výši 50 % minut nebo kreditu navíc. Bonus mohou využít na volání a posílání zpráv do všech sítí. Nabídka platí u vybraných tarifů po celou dobu smlouvy, tedy 6 nebo 24 měsíců.

Stávající zákazníci, kteří uzavřou nebo prodlouží smlouvu se závazkem na 24 měsíců, obdrží ke svému tarifu bonus ve výši 50 % minut nebo kreditu navíc. Bonus lze použít na volání a posílání zpráv do všech sítí. Vánoční nabídku mohou využívat po dobu 3 nebo 6 měsíců v závislosti na vybraném tarifu.

Podrobné informace připravujeme.

Diskuze (36) Další článek: Zatím asi jen spekulace: Microsoft má zájem koupit Garmin

Témata článku: O2, Operátoři, Pře


Určitě si přečtěte