O2: věrnostní program Benefit zasáhly změny

Věrnostní program Benefit je určen všem paušálním zákazníkům mobilního operátora O2. Do věrnostního programu se automaticky zapojíte po provolání 50 minut po třech sobě jdoucích fakturačních období vašeho telefonního čísla. 50 minut můžete provolat docela levně, stačí si třeba aktivovat balíček Top Pevná, který nabízí 150 volných minut měsíčně do pevných sítí za 178 Kč. Poté každé účetní období sbíráte za každých utracených 35,70 Kč na faktuře jeden bod, za které si poté můžete vybrat z katalogu libovolnou odměnu. Odměny začínají již na hranici 200 bodů.

Body za věrnost:

Zásluha odměna
vstupní bonus při zařazení do programu 100 bodů
měsíční bonus při faktuře vyšší než 1785 Kč 100 bodů
měsíční bonus při faktuře vyšší než 3570 Kč 200 bodů
měsíční bonus při faktuře vyšší než 5355 Kč 300 bodů
věrnostní bonus za první rok 600 bodů*
věrnostní bonus za každý další rok + 200 bodů*

* věrnostní bonus je rozdělen každý rok na dvě části, které jsou přičítány na Benefit konto v půlročním intervalu, pokud vždy tři měsíce před vypršením daného půlročního období provoláte každé fakturační období alespoň 50 minut. 200 bodů navíc získáte opět rozděleno na dvě poloviny a přičteno ke klasickému věrnostnímu bonusu 600 bodů. Věrnostní roční bonus může narůstat pouze do max. výše 1600 bodů za rok.

Také u předplacenek Go mají Benefit: Ano, také u předplacené služby Go najdete nyní Benefit program, ale nelekejte se, jedná se pouze o přejmenování Go Bod Plus programu. Všechny jeho podmínky zůstávají stále v platnosti. Viz informace zde.


Souhrn změn:
  • zákazník obdrží jednorázový měsíční bonus již za fakturu 1780 Kč
  • nový je systém výročních odměn, do teď byly odměny pro všechny zákazníky stejné - vždy 1000 Benefit bodů za rok, nyní se rozlišují podle toho, jak dlouho zákazník je členem Benefit programu. Získat tak můžete až 1600 Benefit bodů.
  • pokud chce zákazník získat roční bonus, musí vždy poslední tři měsíce daného půlroku provolat alespoň 50 minut měsíčně, pokud tuto podmínku nesplní, dostane pouze 100 bodů za půl roku.
  • vstupní prémie 100 bodů, dříve bylo 500
  • Go Bod Plus se přejmenoval na Benefit

O změnách Benefit programu se již diskutuje v mobilfóru.

Diskuze (43) Další článek: Jak dostat na jednu plochu QWERTY i numerickou klávesnici

Témata článku: Věrnost, Věrnostní bonus, Zásluha, Benefit, Věrnostní program, Program


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28