O2: za nového zákazníka volání zdarma

Před časem O2 rozdával mp3 přehrávače svým stávajícím zákazníkům, kteří k operátorovi přivedli zákazníka nového (viz tato Bleskovka). Od listopadu za úpis nového klienta už neobdržíte hmotný dárek, ale můžete zdarma využívat službu Volejte domů zdarma, a to až po dobu jednoho roku.

Pokud chcete nabídky operátora využít, stačí pouze vytisknout kupón, který následně vyplníte a předáte osobě, jež si aktivuje tarif u O2. Tato osoba kupón odevzdá ve značkové prodejně při podpisu smlouvy. Nárok na dárek získáte v případě, že nový zákazník uzavře smlouvu alespoň na 6 měsíců.

Službu Volejte domů zdarma můžete užívat bezplatně až 1 rok podle následující tabulky:

Závazek nového zákazníkaVolejte domů zdarma získáte zdarma na:
6 měsíců2 měsíce
12 měsíců2 měsíce
24 měsíců4 měsíce

Každý stávající zákazník může doporučit až 3 nové zákazníky a poté bude jeho bonus navyšován. Nabídka platí do konce ledna 2008. Služba Volejte domů nabízí bezplatné volání až na 3 čísla ve vlastní síti. Zvolit si můžete pevná i mobilní čísla a podle jejich počtu ve skupině se odlišuje týdenní poplatek:

Počet telefonních číselTýdenní poplatek
Jedno pevné číslo19 Kč
Jedno mobilní číslo49 Kč
Jedno pevné a dvě mobilní čísla59 Kč
Dvě nebo tři mobilní čísla59 Kč

Aktivaci lze provést na bezplatné zákaznické lince *11 nebo formou textové zprávy. Podrobnosti a podmínky využívání této služby najdete v našem starším článku.

Diskuze (6) Další článek: Fotohádanky: poznáte Česko z letadla? (4. díl)

Témata článku: O2, Operátoři, Zdarma, Pevné číslo, Zákaz, Žďár, Nov, Volání, Zak


Určitě si přečtěte