O2TV o prázdninách za poloviční cenu!

Telefónica O2 přichází s akční nabídkou pro O2TV, televizi po pevné lince. Od 1. června do 31. srpna si zákazníci mohou vybrat hned z několika možností programových nabídek za zajímavé ceny. Navíc bude rozšířeno množství televizních kanálů o nové doplňkové programové nabídky O2TV Děti Plus a O2TV Dokumenty Plus. Od června je tak k dispozici celkem 38 televizních a 16 rozhlasových kanálů.

„Televize O2TV je na českém trhu svojí nabídkou naprosto jedinečná a její obliba i nadále stoupá. V současné chvíli opět přicházíme s další neodolatelnou nabídkou, ve které zákazník získá dokonce 50% slevu na základní programovou nabídku O2TV Zábava na první 3 měsíce užívání služby",uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2 a dodává: „V tuto chvíli máme novinky jak pro dospělé, tak pro úplně nejmenší diváky.“

Základní programová nabídka se slevou 50 % na první tři měsíce

Při aktivaci základní programové nabídky s názvem O2TV Zábava v období od 1. června do 31. srpna získá zákazník 50% slevu, což je 224 Kč (pro ty, kteří využívají službu O2 Internet ADSL nebo O2TV + O2 Internet ADSL), resp. 273,50 Kč z běžné ceny. S nabídkou O2TV Zábava bude moci sledovat celkem 24 kanálů v digitální kvalitě.

Nové kanály O2TV DĚTI Plus

Nová programová nabídka pro děti s názvem O2TV Děti plus obsahuje čtyři kanály s programy pro děti všech věkových kategorií. Jedná se o kanály Baby TV, Jetix Play, Cartoon Network a Boomerang. Pokud si ji zákazník objedná nyní, získá v současné akční nabídce první tři měsíce za pouhou jednu korunu. Každý další měsíc jej pak vyjde na 59,50 Kč.

  • Baby TV – první televizní stanice, která vysílá pořady pro nejmenší děti. Jednotlivé programy jsou navrženy tak, aby jim rozuměly i děti do tří let. Kanál vysílá v anglickém jazyce 24 hodin denně.
  • Jetix Play – kanál, otevírající bránu do světa příběhů a dobrodružství pro děti v předškolním věku. Pohádky jako Malá mořská víla, Huckelberry Finn nebo Oliver Twist jsou zpracovány jednoduše tak, aby jim porozuměli i ti nejmenší. Program je vysílán v českém a anglickém jazyce dvanáct hodin denně.
  • Cartoon Network – program pro děti, ale také dospělé, kteří rádi zapomenou na starosti všedních dní u animovaných seriálů. Příběhy Toma a Jerryho, vychytralého králíka Bugse Bunnyho, rodinky Flinestoneových a dalších mohou diváci sledovat v angličtině každý den mezi pátou ranní a devátou hodinou večerní.
  • Boomerang – Diváci se mohou těšit například na příběhy kocoura Garfielda, Růžového pantera, Pepka námořníka, Adamsovy rodiny, Scooby Doo nebo Kapitána Cayemana. Program je vysílán vždy od 5:00 do 21:00 hodin.

Nové kanály O2TV DOKUMENTY Plus

Tento nový balíček obsahuje čtyři prestižní dokumentární stanice - Viasat History, Viasat Explorer, National Geographic Wild a Travel Channel. Stejně jako u nabídky programového balíčku pro děti vyjde aktivace O2TV Dokumenty plus v akční nabídce zákazníka první tři měsíce na 1 Kč. Za každý následující měsíc pak divák zaplatí 59,50 Kč.

  • Viasat History – ojedinělá televizní stanice zaměřená zejména na historii. Program v poutavých dokumentech představuje vše podstatné z dějin lidstva. Zájemce zasvětí do zákulisí válečných a politických událostí, světového vývoje a historie planety vůbec. Pořady jsou vysílány od páté ranní do půlnoci v českém jazyce.
  • Viasat Explorer – Koktejl dokumentů o cestování, divoké přírodě, extrémních sportech, technických výstřelcích i atraktivních profesích je k dispozici v češtině od páté ranní do půlnoci.
  • National Geographic Wild – televizní stanice s kvalitními dokumenty pro ty, jež přitahuje panenská příroda, odlehlé končiny a život džungle. Vysílá anglicky každý den od osmé hodiny ranní do třetí hodiny po půlnoci, 65% pořadů je vybaveno českými titulky přímo ve vysílání (DVB).
  • Travel Channel – jedná se o kanál, určený všem milovníkům cestování a pozoruhodných míst naší planety. Díky této stanici divák navštíví známé destinace i exotická místa, o jejichž existenci možná ani netušil. Vydat na cesty se může každý zákazník každý den od osmé hodiny ranní do třetí hodiny po půlnoci, část pořadů je vysílána v češtině.

Nadstavbové programové nabídky již od jedné koruny na tři měsíce

Akční nabídka přináší skvělou nabídku také pro doplňkové programové nabídky, které je možné si aktivovat k základním programovým nabídkám. Nabídky Zábava plus neboO2TV Kino plus zákazník získá první měsíc po aktivaci za 1 Kč. Po skončení tohoto období pak zaplatí 249,90 Kč.

Speciální nabídka pro zákazníky, kteří si zvolí instalaci formou samoinstalačního balíčku

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro instalaci pomocí samoinstalačního balíčku, získají první dva tituly v kategorii Filmy za 1 Kč.

Aktivace, modemy za výhodné ceny

Pokud se zákazník rozhodne pořídit siO2TV se závazkem na 12 měsíců, získá aktivaci za jednu korunu. Aktivace bez závazku vyjde zákazníka na 595 Kč. Ke služběO2TV navíc společnost Telefónica O2 nabízí také modem za zvýhodněnou cenu D-Link DSL-584T, který je nyní v akční nabídce za jednu korunu. Ke službě zákazník také získá set-top-box do pronájmu za 1 Kč měsíčně.

Diskuze (26) Další článek: Sony Ericsson MPS-70: kvalitní hudba na cesty (test)

Témata článku: Operátoři, O2, Předškolní věk, Oliver, Pol, Boomerang, Cartoon Network


Určitě si přečtěte